Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

​Orlando Saldırısına Sevinen Bazı Kişilerin Profilleri Paylaşıldı!

İnternet 18 Haziran 2016
151 Görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde Amerika’nın Orlando şehrinde eşcinsellere özel olan bir bara saldırı düzenlendi ve saldırının yapıldığı sırada barda bulunan yaklaşık 50 kişi öldürüldü ve 53 kişi de yaralandı. Saldırının sorumlusu olan ve Orlando’da İslam dini ile ilgili faliyetler yürüten bir kuruluşun başında olan Omar Mateen, saldırının ardından müslümanların tepki görmesine neden oldu. Babasının da “Eşcinsellerin cezasını Allah verecek, o neden yapmış ki?” demesiyle müslümanlara olan tepkinin büyümesi, olayın dini tartışmaya dönüşmesine yol açtı.

Anonymous ile ilgili haberler paylaşan ve resmi internet sitesi olmamasına rağmen hacker grubunun her hareketini takipçilerine bildiren AnonHQ, ortalığın durulduğu bu günlerde Orlando saldırısın gerçek suçlularının müslümanlar değil, homofobik insanlar olduğunu ortaya koydu. Bunu göstermek adına müslümanlıkla yakından uzaktan alakası olmayan kişilerin tweetlerinden oluşan küçük bir liste paylaşan AnonHQ, bu insanların yaptığının suç olduğunu göstermek adına homoseksüellerin ve heteroseksüellerin katıldığı ilginç bir deneyin sonuçlarını da paylaştı. Bu deneye göre homofobik olan, yani eşcinsellere karşı saldırgan tutum sergileyen erkeklerin çoğu eşcinsel. Durumlarını kabullenmek istemeyen veya kabullenmekten korkan bu kişiler de homoseksüelliği temsil eden eşcinsellere nefret besliyor. (deneyin nasıl yapıldığını yazmam uygun olmayabilir, isteyen kişiler buradan orijinal kaynağa ulaşabilirler).
Eşcinselliğin hiçbir şekilde hastalık olmadığını, sadece farklılık olduğunu ve sadece ‘tercih meselesi’ değil, hormonel bir durum olduğunu bilmeyen, bunu araştırmak veya kabullenmek istemeyen kişilerin eşcinsel insanlara bu şekilde yaklaşması, hiçbir şekilde hoşgörülmemelidir. Eşcinsellik insanlık tarihinin ilk zamanlarından beri vardır ve tamamen doğal birşeydir. Bunun gözlemlenebilen bir diğer kanıtı da doğadaki birçok hayvan türünde eşcinselliğin olmasıdır.
5 Türk Yapımı Telefon videomuzu izlemek ve anketimize katılmak için buraya tıklayın! Etiketler : #AnonHQ

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Samsungdan 18.4 inçlik tablet: Samsung Galaxy View

Samsungdan 18.4 inçlik tablet: Samsung Galaxy View

29 Ekim 2015
184 Görüntülenme
43 Saatte Yenilenen Köprü [Video]

43 Saatte Yenilenen Köprü [Video]

22 Kasım 2015
147 Görüntülenme
Muhteşem Akvaryum [Video]

Muhteşem Akvaryum [Video]

10 Şubat 2016
160 Görüntülenme
Logitech K400 Plus kablosuz klavye incelemesi

Logitech K400 Plus kablosuz klavye incelemesi

30 Mayıs 2016
247 Görüntülenme