PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

​Orlando Saldırısına Sevinen Bazı Kişilerin Profilleri Paylaşıldı!

İnternet 18 Haziran 2016
113 Görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde Amerika’nın Orlando şehrinde eşcinsellere özel olan bir bara saldırı düzenlendi ve saldırının yapıldığı sırada barda bulunan yaklaşık 50 kişi öldürüldü ve 53 kişi de yaralandı. Saldırının sorumlusu olan ve Orlando’da İslam dini ile ilgili faliyetler yürüten bir kuruluşun başında olan Omar Mateen, saldırının ardından müslümanların tepki görmesine neden oldu. Babasının da “Eşcinsellerin cezasını Allah verecek, o neden yapmış ki?” demesiyle müslümanlara olan tepkinin büyümesi, olayın dini tartışmaya dönüşmesine yol açtı.

Anonymous ile ilgili haberler paylaşan ve resmi internet sitesi olmamasına rağmen hacker grubunun her hareketini takipçilerine bildiren AnonHQ, ortalığın durulduğu bu günlerde Orlando saldırısın gerçek suçlularının müslümanlar değil, homofobik insanlar olduğunu ortaya koydu. Bunu göstermek adına müslümanlıkla yakından uzaktan alakası olmayan kişilerin tweetlerinden oluşan küçük bir liste paylaşan AnonHQ, bu insanların yaptığının suç olduğunu göstermek adına homoseksüellerin ve heteroseksüellerin katıldığı ilginç bir deneyin sonuçlarını da paylaştı. Bu deneye göre homofobik olan, yani eşcinsellere karşı saldırgan tutum sergileyen erkeklerin çoğu eşcinsel. Durumlarını kabullenmek istemeyen veya kabullenmekten korkan bu kişiler de homoseksüelliği temsil eden eşcinsellere nefret besliyor. (deneyin nasıl yapıldığını yazmam uygun olmayabilir, isteyen kişiler buradan orijinal kaynağa ulaşabilirler).
Eşcinselliğin hiçbir şekilde hastalık olmadığını, sadece farklılık olduğunu ve sadece ‘tercih meselesi’ değil, hormonel bir durum olduğunu bilmeyen, bunu araştırmak veya kabullenmek istemeyen kişilerin eşcinsel insanlara bu şekilde yaklaşması, hiçbir şekilde hoşgörülmemelidir. Eşcinsellik insanlık tarihinin ilk zamanlarından beri vardır ve tamamen doğal birşeydir. Bunun gözlemlenebilen bir diğer kanıtı da doğadaki birçok hayvan türünde eşcinselliğin olmasıdır.
5 Türk Yapımı Telefon videomuzu izlemek ve anketimize katılmak için buraya tıklayın! Etiketler : #AnonHQ

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
itiraf.com’dan 35 Seçme Komik İtiraf

itiraf.com’dan 35 Seçme Komik İtiraf

16 Nisan 2016
151 Görüntülenme
Apple TVdeki uygulama sayısı şimdiden 2600ü geçti

Apple TVdeki uygulama sayısı şimdiden 2600ü geçti

11 Aralık 2015
126 Görüntülenme
WordPress Haber7 Haber Botu – Bot MASTER

WordPress Haber7 Haber Botu – Bot MASTER

30 Aralık 2015
579 Görüntülenme
Her Apartmanda Mutlaka Olan 12 Komşu Tipi

Her Apartmanda Mutlaka Olan 12 Komşu Tipi

22 Nisan 2016
119 Görüntülenme
HTC One M10 Konsept Fotoğrafları Yayınlandı

HTC One M10 Konsept Fotoğrafları Yayınlandı

7 Nisan 2015
88 Görüntülenme
Huawei Honor 5C Duyuruldu!

Huawei Honor 5C Duyuruldu!

28 Nisan 2016
141 Görüntülenme