Kurumsal Web Paketi Trend v 2.0

Web Tasarımcı Paketi Author v2.0

Kurumsal Firma Script Rays v2.0 (2 dil)

Kurumsal Firma Script Cable v2.0

​Orlando Saldırısına Sevinen Bazı Kişilerin Profilleri Paylaşıldı!

İnternet 18 Haziran 2016
58 Görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde Amerika’nın Orlando şehrinde eşcinsellere özel olan bir bara saldırı düzenlendi ve saldırının yapıldığı sırada barda bulunan yaklaşık 50 kişi öldürüldü ve 53 kişi de yaralandı. Saldırının sorumlusu olan ve Orlando’da İslam dini ile ilgili faliyetler yürüten bir kuruluşun başında olan Omar Mateen, saldırının ardından müslümanların tepki görmesine neden oldu. Babasının da “Eşcinsellerin cezasını Allah verecek, o neden yapmış ki?” demesiyle müslümanlara olan tepkinin büyümesi, olayın dini tartışmaya dönüşmesine yol açtı.

Anonymous ile ilgili haberler paylaşan ve resmi internet sitesi olmamasına rağmen hacker grubunun her hareketini takipçilerine bildiren AnonHQ, ortalığın durulduğu bu günlerde Orlando saldırısın gerçek suçlularının müslümanlar değil, homofobik insanlar olduğunu ortaya koydu. Bunu göstermek adına müslümanlıkla yakından uzaktan alakası olmayan kişilerin tweetlerinden oluşan küçük bir liste paylaşan AnonHQ, bu insanların yaptığının suç olduğunu göstermek adına homoseksüellerin ve heteroseksüellerin katıldığı ilginç bir deneyin sonuçlarını da paylaştı. Bu deneye göre homofobik olan, yani eşcinsellere karşı saldırgan tutum sergileyen erkeklerin çoğu eşcinsel. Durumlarını kabullenmek istemeyen veya kabullenmekten korkan bu kişiler de homoseksüelliği temsil eden eşcinsellere nefret besliyor. (deneyin nasıl yapıldığını yazmam uygun olmayabilir, isteyen kişiler buradan orijinal kaynağa ulaşabilirler).
Eşcinselliğin hiçbir şekilde hastalık olmadığını, sadece farklılık olduğunu ve sadece ‘tercih meselesi’ değil, hormonel bir durum olduğunu bilmeyen, bunu araştırmak veya kabullenmek istemeyen kişilerin eşcinsel insanlara bu şekilde yaklaşması, hiçbir şekilde hoşgörülmemelidir. Eşcinsellik insanlık tarihinin ilk zamanlarından beri vardır ve tamamen doğal birşeydir. Bunun gözlemlenebilen bir diğer kanıtı da doğadaki birçok hayvan türünde eşcinselliğin olmasıdır.
5 Türk Yapımı Telefon videomuzu izlemek ve anketimize katılmak için buraya tıklayın! Etiketler : #AnonHQ

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
WordPress Captcha Eklentisi ( Captcha by BestWebSoft )

WordPress Captcha Eklentisi ( Captcha by BestWebSoft )

27 Haziran 2015
135 Görüntülenme
Minecraftın PC sürümü 20 milyon sattı

Minecraftın PC sürümü 20 milyon sattı

2 Temmuz 2015
74 Görüntülenme
Titanfall 2 Resmen Duyuruldu

Titanfall 2 Resmen Duyuruldu

11 Nisan 2016
78 Görüntülenme
HİÇ DAYAK YEDİNİZ Mİ?

HİÇ DAYAK YEDİNİZ Mİ?

25 Nisan 2016
52 Görüntülenme
Xperia C4 ve C5 Ultra Güncellendi!

Xperia C4 ve C5 Ultra Güncellendi!

17 Ocak 2016
71 Görüntülenme
Ellerini Kullanmadan Pantolon Giydi [Video]

Ellerini Kullanmadan Pantolon Giydi [Video]

25 Aralık 2015
79 Görüntülenme
Apple iPad Pro 9.7 hakkında gizli kalan iki şey

Apple iPad Pro 9.7 hakkında gizli kalan iki şey

26 Mart 2016
57 Görüntülenme