PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

2016’da Çıkacak iOS Oyunları!

Mobil 26 Ocak 2016
105 Görüntülenme

Boş vakitleri değerlendirmenin en etkili aracı olarak görülen oyunlar, görsel zeka ve anlık düşünme yetisi gibi faydaları sunuyor. Son dönemlerde hayatımızın büyük bir bölümünün akıllı telefonlardan ibaret olduğu düşünüldüğünde, mobil oyunlar oldukça önemli bir konumda.

Submerged

Son dönemde hazırlanan birçok projenin ana temasını oluşturan “Dünyanın sonu” bu oyuna da yansımış gözüküyor. Bütünüyle harap olmuş bir Dünyadaki yaşam mücadelesini anlatan oyun, bir mobil oyun için fazlasıyla gerçekçi gözüküyor. Sahip olduğu 3 boyutlu grafikler de oyunu tercih edilesi kılan özelliklerden biri olarak öne çıkıyor.

Baldur’s Gate: Siege Of Dragonspear

Baldur’s Gate serisinin devamı niteliğinde olan olarak karşımıza çıkan Baldur’s Gate: Siege Of Dragonspear, aksiyon temalı oyunları sevenler için biçilmiş kaftan. Oyunun Mart 2016’da Apple kullanıcıların karşısına çıkması planlanıyor.

Pokemon Go

Merakla beklenen oyunların başında gelen Pokemon Go, ilk görüntüleri yayınlandığı günden nu yana efsane çizgi filmin hayranlarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Kullanıcıların hareket halinde olarak ellerindeki haritayı kullanmasını ve “gotta catch’em all” çerçevesinde Pokemonları toplamalarına odaklanıyor. Oyunların hareketsizliğe neden olduğu kanısının aksine, bu oyunda hareketli olmak kazandırıyor.


Marvel Avengers Academy

Marvel Comics’in bildiğimiz kahramanlarının, henüz süper güce sahip olmadığı aşamayı anlatıyor. Kahramanların zamanla geliştirerek bir süper kahramana dönüşme amacını taşıdığınız oyunun Mart 2016 tarihinde oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Heroes of Normandie  

2014 yılında PC platformunda gelen oyunun, 2016’da çıkacak yeni sürümü ile karşı karşıyayız. Temelinde bir strateji oyunu olan Heroes of Normandie, hem savaş hem de strateji oyunlarını sevenler için güzel bir alternatif.

Armello

Yine bir strateji oyunu ile karşı karşıyayız. “İşgal et, savun” mantığı çerçevesinde sahip olunan yurdu muhafaza etmeyi konu alan Armello’nun, yaz aylarında mobil oyun pazarına sunulması bekleniyor.

:: Apple ürününüze indirmek istediğiniz bir oyun var mı?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Asansörde yapılan muhteşem şaka -)

Asansörde yapılan muhteşem şaka -)

28 Nisan 2016
105 Görüntülenme
YouTube 360 derece canlı yayınları tanıttı

YouTube 360 derece canlı yayınları tanıttı

20 Nisan 2016
170 Görüntülenme
Marmaris Emlak Konut Hayalleri

Marmaris Emlak Konut Hayalleri

13 Ocak 2016
154 Görüntülenme
NİHAT MAÇA – YouTube Muhabbetleri #3

NİHAT MAÇA – YouTube Muhabbetleri #3

29 Nisan 2016
95 Görüntülenme