Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

2017’de Gittigidiyor’dan tüm dünyaya satış yapılabilecek

E-Ticaret 23 Mayıs 2016
238 Görüntülenme

_DSC8174

Mobil16 etkinliğimizde Gittigidiyor İş Geliştirme Yöneticisi Kaan Emeç, Webrazzi ’den Merve Kara ile yaptığı söyleşide ‘Büyük bir pazar yerini küçük bir ekrana sığdırmak ’ konusunu masaya yatırdı.

Gittigidiyor trafiğinin yüzde 60 ’ı mobilden

Gittigidiyor için bu sene önemli 3 kelimenin mobil, e-ihracat, kobiler olduğunu söyleyen Kaan Emeç, şu anda trafiklerinin yüzde 60 oranında mobil kanaldan geldiğini ifade etti. 2015 yılında duyarlı (responsive) tasarım anlayışını oturtmak için çalıştıklarını ve uygulama geliştirme işini tamamen iç kaynaklara çektiklerini de ekledi.

Sohbet botlarının mobildeki önemi

Merve Kara, mobil dönüşüm içinde sohbet botlarının nasıl bir değişim getireceğini sordu ve Kaan Emeç, mobil iletişimde kullanıcı beklentilerinin daha sabırsız olduğunu dile getirdi. Bu sebeple sohbet botlarının gelişen yapay zeka çözümleriyle ihtiyaç duyulan bir seçenek olduğun altını çizdi.

ebay Plus modeli Türkiye için uygun mu?

ebay ’in abonelik hizmeti ebay Plus‘ın henüz Türkiye ’de sunulmadığını hatırlatan Merve Kara, bu konunun Türkiye ’de çok uygun olmadığını düşündüğünü paylaştı. Kaan Emeç ise deneme yanılma yaparak bu modelin Türkiye ’ye en uygun şeklinin bulunabileceğini söyledi.

Kaan Emeç, Türkiye ’de e-ticaret müşterilerinin daha çok fiyat odaklı olduğu olduğuna da değindi ve ebay Plus ’ın yurtdışındaki teklifinin Türkiye ’de farklı bir şekilde sunulabileceğini söyledi.

Gittigidiyor ’dan yurtdışına satış başlayacak

Gittigidiyor ’un küresel bir ağın parçasını olduğunu söyleyen Emeç, yakında yurtdışına satış imkanının açılacağını paylaştı. Bu konuda ilk açılımın Almanya ’ya yapılacağını ve 2017 ’de Türkiye ’deki herhangi bir satıcının Gittigidiyor ’dan tüm dünyaya satış yapabileceğini açıkladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Mühendislik Harikası Taşınabilir 4 Kişilik Masa

Mühendislik Harikası Taşınabilir 4 Kişilik Masa

18 Mart 2015
121 Görüntülenme
FIFA 16 Tanıtıldı [Video]

FIFA 16 Tanıtıldı [Video]

20 Eylül 2015
127 Görüntülenme
Dev Model Uçak [Video]

Dev Model Uçak [Video]

25 Aralık 2015
152 Görüntülenme