Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

207 ülkede 620 bin üyeye ulaşan FitWell, Android Wear uygulamasını tanıttı

Mobil 21 Aralık 2015
179 Görüntülenme

zes=”(max-width: 800px) 100vw, 800px”/>

Türkiye’den çıkan en iddialı sağlık ve fitness uygulaması FitWell, yeni pazar ve platform açılımlarıyla iddiasını küresel pazarda da sürdürüyor. Geçtiğimiz Ağustos ayı sonunda 2.0 sürümünü yayınlayarak Türkiye dışına açılan FitWell, artık Android Wear platformunda.

FitWell’in kendi verilerine göre yaklaşık dört ay önce küresel pazara açılan uygulama, bugün 207 ülkeden 620 bin üyeye ulaştı. Toplam indirilme sayısı 700 bini geçen FitWell, 13 ülkede indirilme sıralamalarında birinci sıraya kadar yükseldi; 42 ülkede ise ilk 5 uygulama arasına girdi. FitWell’in bu başarıya herhangi bir pazarlama faaliyeti yapmadan ulaştığı da notlar arasında. Uygulamanın kullanıcı ve aktivite sürelerine göre en popüler olduğu pazarlar sırasıyla Türkiye, ABD, Hindistan, Birleşik Krallık ve Almanya. Bu pazarlar arasında FitWell’e en çok gelir sağlayan ülke ise ABD.

AndroidWatch-Screens

Kullanıcı talepleri doğrultusunda Android Wear platformu desteğini yayınladığını açıklayan FitWell’in yeni giyilebilir desteği, kullanıcılarının egzersiz programlarını daha kolay bir şekilde takip etmesini sağlıyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında tanıttığı Apple Watch uygulamasına benzer şekilde, Android Wear tabalı akıllı saat kullanıcıları, uygulama üzerinden günlük hedeflerine ne kadar yaklaştıklarını, attıkları adımları, yedikleri gıdalardan aldıkları kaloriyi ve içtikleri su miktarını bildirim olarak görebiliyorlar. Uygulamanın sağladığı bir diğer kolaylık egzersiz sırasında telefonunuzdan takip ettiğiniz videoları akıllı saatinizden kontrol etmenizi sağlaması.

Android Wear tabanlı cihazların dünya çapında yaklaşık 2 milyon kullanıcıya ulaştığı tahmin ediliyor. Google, geçtiğimiz Eylül ayında Android Wear for iOS uygulamasını yayınlayarak, giyilebilir cihazlarını iPhone ile -bazı sınırlamalar dahilinde- çalışır hale getirmişti.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Google Beach: Cannes plajına Google dokunuşu

Google Beach: Cannes plajına Google dokunuşu

22 Haziran 2015
182 Görüntülenme
Sevgililer günü için en ideal teknolojik ürünler

Sevgililer günü için en ideal teknolojik ürünler

15 Şubat 2016
215 Görüntülenme
Hatalı Sollama Yapınca [Video]

Hatalı Sollama Yapınca [Video]

12 Şubat 2016
219 Görüntülenme
Microsoft Lumia 650 fiyatı ile şaşırtacak!

Microsoft Lumia 650 fiyatı ile şaşırtacak!

15 Şubat 2016
202 Görüntülenme
Android Combat Tower Defanse Oyunu

Android Combat Tower Defanse Oyunu

13 Kasım 2016
135 Görüntülenme