Evden Eve Nakliyat

90’lı Yılların En Popüler 7 Oyunu

Milli Takımların Sloganları

PHP ile Twitter API Kullanarak Tweet Atma

Kağıt Poşet İle Farkınız Olsun!

270 bin indirilmeye ulaşan Tuşla markalar için yeni nesil mobil destek platformu olmak istiyor

Girişimler 19 Kasım 2015
87 Görüntülenme

Kendisini ‘yeni nesil mobil destek platformu‘ olarak tanımlayan Tuşla, bir mobil uygulama vasıtasıyla kullanıcılarının çağrı merkezlerinde bekleme derdine son vermek istiyor.

Hem Android hem de iOS için yayında olan Tuşla ile çok sayıda firmanın çağrı merkezi menülerini kolayca görebilir, zaman kaybı yaşamadan ihtiyacınız olan konu başlığıyla beraber söz konusu firmaya ulaşabilirsiniz. Tuşla’da destek talebinizi firmanın sosyal medya hesabına yönlendirebileceğiniz gibi belirli firmalar için iletişim formu doldurabilmeniz ya da canlı konuşma yapabilmeniz de mümkün.

Bugüne kadar toplamda 270 bin kez indirilen Tuşla‘nın aktif kullanıcı sayısıysa aylık 140 binin üzerinde yer alıyor. Kurucu ortaklardan Barış Yaşa‘dan aldığımız bilgiye göre uygulama üzerinde geçtiğimiz ay 120 bin arama yapılmış.

Gelir modelini çok sayıda ekstra imkan sunduğu kurumsal müşterileri üzerine kurgulayan Tuşla; bugüne kadar Jolly Tur, Aksigorta, Avivasa, Groupama ve 1v1y.com gibi isimlerle anlaşmış. Kurumsal müşterilerin Tuşla’da sahip olduğ u ek imkanların başında müşterileriyle canlı konuşabilme, kampanyalarından anlık olarak haberdar etmek ve arama sonrası anket gösterme gibi özellikler geliyor.

Tuşla’ya 1 milyon euro değerlemeyle yatırım

Sektör dışından olduğu belirtilen 4 isimden 1 milyon euro değerlemeyle yatırım alan Tuşla, kurucu ortaklardan aldığımız bilgiye göre bu parayı ağırlıklı olarak pazarlama faaliyetleri için kullanacak. İsimlerini açıklamak istemeyen yatırımcıları Tuşla ekibi ‘friends&family’ yani sosyal hayatlarından arkadaşları/büyükleri olarak tanımlıyor.

Şirketin gelecek vizyonu son kullanıcıların firmalarla olan iletişim alışkanlığını değiştirmek. Bu iletişimi tamamen Tuşla üzerine taşımak isteyen girişim, firmaların normalde ciddi bütçeler ayırdıkları anket, müşteri memmuniyeti araştırmaları ve kampanya duyuruları gibi operasyonları da Tuşla üzerine taşımak istiyor.

Türkiye’de yeterince büyüdükten sonra yurtdışına da açılmak isteyen Tuşla‘yı takip edip sizleri girişimle ilgili bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ucuz USB kablosu bilgisayarı yaktı

Ucuz USB kablosu bilgisayarı yaktı

25 Şubat 2016
73 Görüntülenme
Dünyanın En Yüksek Eğlence Aleti

Dünyanın En Yüksek Eğlence Aleti

13 Eylül 2015
80 Görüntülenme
FBI, Sırrını Apple ile Paylaşmıyor

FBI, Sırrını Apple ile Paylaşmıyor

28 Nisan 2016
93 Görüntülenme
Online Çeviri Scripti

Online Çeviri Scripti

20 Mayıs 2015
178 Görüntülenme