Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

2019’da kripto yatırımları güvende tutacak 5 öneri

Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Adobe Yeni Bulut Servisi Document Cloud’u Tanıttı

Teknoloji Haberleri Salı Mart 17th, 2015
618 Görüntülenme

Adobe bulut depolama servislerine yatırım yapmaya devam ediyor.

Daha önce Creative Cloud ve Marketing Cloud gibi bulut araçlarını duyuran şirket, üçüncü büyük bulut servisi Document Cloud‘u gün ışığına çıkardı. Document Cloud, öncelikle Adobe imzalı dosyaların bulutta depolanması ve paylaşılması üzerine yoğunlaşacak.

Adobe’nin bahsettiği üzere Document Cloud, Google Drive veya Dropbox gibi bulut depolama servislerine alternatif değil. Document Cloud şimdilik sunum ve dosya paylaşımı üzerine kurulu bir servis, en azından şimdilik. Bu yönüyle daha çok iş odaklı kullanılacağa benzeyen servis, yine Adobe imzalı Acrobat DC ile uyumlu çalışacak. Document Cloud ile birlikte tanıtılan Acrobat DC ise meşhur PDF okuma/düzenleme servisi Adobe Acrobat’ın yeni varisi olarak göze çarpıyor. Acrobat DC, dokunmatik ekranlarla uyumlu yapısıyla dikkat çekiyor.

Adobe tarafından 30 gün içinde kullanıma sokulacağı belirtilen yeni araçlara ayda 15 dolar ödemek şartıyla sahip olunabilecek. Daha önceden Creative Cloud veya Acrobat üyeliği bulunanların ise ücret ödemeleri gerekmiyor.

LOG

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler