Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Akıllı Wi-Fi yönlendirici Eeero, Andy Rubinin katıldığı turda 40 milyon dolar yatırım aldı

Girişimler 5 Kasım 2015
153 Görüntülenme

Geçtiğimiz Şubat ayında prototipini tanıtmasıyla birlikte ilk iki haftasında 2.5 milyon dolarlık sipariş alan Eeero, akıllı Wi-Fi yönlendiricisini 2016 yılında piyasaya sunuyor. Bunun için aralarında Andy Rubin’in yakın zamanda kurduğu donanım odaklı yatırım şirketi Playground Ventures, Redpoint Ventures ve Nest’in yatırımcısı Shasta Ventures’tan 40 milyon dolardan fazla yatırım alan Eero, 50 kişilik ekibini büyütmeye ve Çin’deki üretimine hız vermeye başlayacak.

We’ve raised over $40M in funding from some of hardware’s best VCs, including @shasta @redpointvc @Arubin https://t.co/6csaHWS61l

— eero (@geteero) November 4, 2015

Eero’nun akıllı Wi-Fi sistemi, internetin evin her noktasında çekmesini sağlamak gibi temel bir işlevin yanında, evinizi nesnelerin interneti (IoT) için de hazırlayan bir alt yapı sunuyor. Eeero, evde Nest’in termostatlar için sağladığı yeniliği Wi-Fi ağına getirebilecek bir cihaz olarak görülüyor. Buna ek olarak kolay kurulum ve ağ oluşturma özellikleri, yalın tasarımı Eero’nun bugüne kadar First Round Capital liderliğinde arala rında Stanford University’nin StartX, Menlo Ventures ve Alexis Ohanian’ın olduğu bir grup yatırımcıdan 5 milyon dolar yatırım almasını sağlamıştı.

Eero, evinizdeki kablosuz internet trafiğini yönetmek için kutu görünümünde bir cihaz sunuyor. Üç cihazın büyük bir evin tüm noktalarını kapsama almaya yeteceğini öneren Eero’nun ilk cihazı DSL modeminize bağlanırken, diğerlerini sadece prize takmanız yetiyor. Cihazlar birbirine otomatik olarak bağlanıyor ve mesh bir ağ oluşturarak kablosuz internetin eve homojen bir şekilde dağılmasını sağlıyor.

Mobil uygulamasıyla birlikte kullanılan Eero, telefonunuza Bluetooth üzerinden bağlanıyor. Uygulama üzerinden yeni bir ağ oluşturuyor, dilerseniz başkalarını davet ediyor ve ağ performansını izleyebiliyorsunuz. Kullanım kolaylığıyla öne çıkan Eero ağın performansı konusunda sizden minimum taleple geliyor. Bir sorun olduğunda sistem kendi kendini yeni yüklüyor yani sizin “reset” tuşunu arayıp bulmanıza, 10’dan geriye saymanıza vs. gerek kalmıyor.

Yatırımla birlikte Wi-Fi yönlendiricisinin ABD’deki satışı için gerekli olan Federal İletişim Komisyonu (FCC) onayını aldığını da duyurdu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
PcDepo’da Lenovo Laptop Zamanı

PcDepo’da Lenovo Laptop Zamanı

21 Temmuz 2015
174 Görüntülenme
90larda Çocuk Olmanın 90 Saniyelik Muazzam Özeti

90larda Çocuk Olmanın 90 Saniyelik Muazzam Özeti

27 Haziran 2015
146 Görüntülenme
Melek Kartları nedir? Şifa Terapi Anlatıyor!

Melek Kartları nedir? Şifa Terapi Anlatıyor!

1 Aralık 2015
341 Görüntülenme
Artık resmi: Galaxy S7 suya dayanıklı olacak [video]

Artık resmi: Galaxy S7 suya dayanıklı olacak [video]

16 Şubat 2016
140 Görüntülenme
Pokémon’dan yeni bir mobil oyun geliyor!

Pokémon’dan yeni bir mobil oyun geliyor!

12 Mart 2016
163 Görüntülenme
iOS 9.3 Yayınlandı! İşte Tüm Yenilikler

iOS 9.3 Yayınlandı! İşte Tüm Yenilikler

22 Mart 2016
154 Görüntülenme