WordPress Eklentiye ait Klasör Dizin Adresi Öğrenebileceğiniz Kodlar

PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

ALTO Mail: Google Inboxa rakip yeni e-posta istemcisi

Mobil 22 Aralık 2015
148 Görüntülenme

Dijital iletişimdeki ilk iletişim noktamız olan elektronik posta kutu ları oldu ama geçmişten bu yana halen devrimsel bir değişiklik yaşanmış değil. Bu konuda adım atan son şirket ise AOL oldu.

AOL’in henüz tanıttığı Alto Mail adlı eposta istemcisi, Google’ın Inbox uygulaması gibi yeni bir deneyim vaadediyor. Hem AOL eposta kutunuzu hem de Gmail, Yahoo Mail, Outlook, iCloud, gibi diğer eposta hesaplarınızı kullanabiliyorsunuz. Android ve iOS uygulamasının yanısıra web sitesi üzerinden de kullanabiliyor.

AOL’in yeni e-posta istemcisinde epostalar sıralanmış bir konuşma gibi görüntüleniyor. Kaydırma hareketiyle hızlı arşivleme yapılabiliyor ve çoklu dokunmatik ekran özellikleri kullanılabiliyor.

Google Inbox gibi uçuş bilgilerine özel olarak yer veren AOL Alto uygulamasında kargo bilgileri de bilgi kartları şeklinde sunuluyor. Tabi bu eposta içeriklerinin AOL’in tanımlayabileceği şekilde olması gerekiyor.

Örnek vermek gerekirse, Alto’yu indirdiğinizde (evet, Türkiye’den de indirilebiliyor) Türk Havayolları’nın uçuş bilgilerini görmemiz mümkün olacaktır ama Yurtçi Kargo veya Aras Kargo’nun epostaları için aynı şeyi söyleyebileceğimizi sanmıyorum.

AOL Alto

Alto’da standart arama/filtreleme seçeneklerinin ötesinde, fotoğraf eklerini direkt olarak görebiliyorsunuz. Outlook’ta olduğu gibi tüm ekleri bir liste halinde sıralanabiliyor.

Materyal tasarıma sahip Alto, Android 5.0 kullanıcılarının daha çabul alışacağı bir arayüze sahip. Ancak eposta istemcisi değiştirmenin kolay bir tercih olduğunu söylemek mümkün değil. AOL’in de bu konuda başarılı olup olmayacağını görmek için biraz daha beklemek gerekiyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
İşitme Testi [Video]

İşitme Testi [Video]

8 Aralık 2015
142 Görüntülenme
Kardeşim Benim – Fragman [Video]

Kardeşim Benim – Fragman [Video]

4 Aralık 2015
128 Görüntülenme
Apple Watchun yeni beta güncellemesi yayınlandı

Apple Watchun yeni beta güncellemesi yayınlandı

7 Ağustos 2015
111 Görüntülenme