Evden Eve Nakliyat

Geçişli Slider Yapımı

Otomatik Geçişli Slider Yapımı

Dünyanın En Pahalı 14 Maddesi

Tek parça 720p türkçe dublaj film izle – 720pfilmizle.tv

Apple, iPhone ve iPad için enerji dostu kendi ekran teknolojisini üretcek

Teknoloji Haberleri 16 Aralık 2015
98 Görüntülenme

Apple, ekran satın aldığı Samsung ve Sharp gibi dış tedarikçilere olan bağımlılığını azaltmak ve kendi teknolojisini geliştirip kullanmak amacıyla kolları sıvadı. 

Samsung, Apple’dan ekran teknolojisini değiştirmesini istemişti. Anlaşılan o ki, bu talep Apple cephesinde de karşılık gördü ve Apple, bundan sonra gelecek olan iPhone ve iPad ekranlarında kendi teknolojisini kullanabilmek için Tayvan‘da 50 mühendisin çalıştığı bir laboratuvarı devreye soktu. Blo omberg’de yer alan habere göre Apple enerji konusunda çok daha duyarlı bir ekran teknolojisi üzerinde çalışmaya başladı bile.

Bu gelişmeyi belki iPhone 7‘de göremeyeceğiz, ancak Apple iPhone ve iPad’in gelecek nesillerinde er geç kendi imzasını taşıyan ekranları kullanacak gibi görünüyor.

Apple‘ın operasyonuna bu yıl başladığı söylediği laboratuvarda çalışan mühendisler yerel pazarda faaliyet gösteren AU Optronics ve Qualcomm diğer şirketlerden transfer edildi. Apple’ın amacı ise bu laboratuvarda ürettiği teknolojiyi, ürünlerin daha ince, daha hafif, daha parlak ve enerji dostu yapmak olacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
The Solus Project Erken Erişim İnceleme

The Solus Project Erken Erişim İnceleme

29 Şubat 2016
106 Görüntülenme
Böyle Şaka mı olur..!

Böyle Şaka mı olur..!

8 Mayıs 2016
67 Görüntülenme
Renk Değiştiren Pasta [Video]

Renk Değiştiren Pasta [Video]

31 Aralık 2015
91 Görüntülenme
İşte Huawei P9!

İşte Huawei P9!

17 Şubat 2016
101 Görüntülenme