Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Apple Kablosuz Klavyelerinde Dokunmatik OLED Ekrana Yer Verecek!

Donanım 20 Haziran 2016
241 Görüntülenme

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz haftalarda Apple’ın yeni Macbook cihazlarının klavyesinin üzerinde şarkıları ve çeşitli işlevleri yönetebileceğiniz dokunmatik ikinci bir ekrana yer verileceği iddiaları gündeme gelmişti. Bu kez ortaya çıkan yeni bir habere göre Apple, yeni Macbooklarda dokunmatik OLED ekrana dahili olarak yer vermekle kalmayacak, aynı zamanda kablosuz klavyesine de bu ekranı dahil edecek.

Henüz resmi bir sızdırma olmasa da Apple’a oldukça yakın kaynakların hazırladığı rapora göre Apple’ın yeni Macbook cihazlarının klavye kısmında dahili olarak dokunmatik OLED ekrana yer vereceği bilgisi paylaşılmış ve konsept tasarımlar ortaya çıkmıştı. Kaynakların Spotify’da şarkı kontrolünü OLED ekran üzerinde örnek olarak verdiği raporda bu kez Mac platformunda alışılagelmiş Dock kısmının bu dokunmatik OLED ekrandan kontrol edilebildiği görünüyor.

Kullanıcıların uzun süredir merakla beklediği yeni Macbook Pro ve Macbook Air serisi cihazların önümüzdeki aylarda iPhone 7 ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Daha önceden de ABD merkezli bir teknoloji yayını yeni Macbookların WWDC 16 etkinliğinde tanıtılacağını belirtmiş, ancak Apple geleneğini bozmayarak WWDC’de sadece yazılım odaklı gelişmelerini paylaşmıştı.
360 Derece Kamera İle Go Kart Yarışı Yaptık! İzlemek için buraya tıklayın! Etiketler : #apple #oled ekran #macos #kablosuz klavye

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Şelaleler Arasında Harika Gezinti [Video]

Şelaleler Arasında Harika Gezinti [Video]

15 Ocak 2016
147 Görüntülenme
F1 2015 İçin Yeni Harika Görseller Yayınlandı

F1 2015 İçin Yeni Harika Görseller Yayınlandı

5 Haziran 2015
138 Görüntülenme
Brain it on the truck! – 17. Bölüm – 1. Dünya

Brain it on the truck! – 17. Bölüm – 1. Dünya

18 Kasım 2016
132 Görüntülenme
Hayrettin Yeni Kanal Tanıtımı

Hayrettin Yeni Kanal Tanıtımı

29 Nisan 2016
149 Görüntülenme