Evden Eve Nakliyat

Geçişli Slider Yapımı

Otomatik Geçişli Slider Yapımı

Dünyanın En Pahalı 14 Maddesi

Tek parça 720p türkçe dublaj film izle – 720pfilmizle.tv

Apple Kablosuz Klavyelerinde Dokunmatik OLED Ekrana Yer Verecek!

Donanım 20 Haziran 2016
138 Görüntülenme

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz haftalarda Apple’ın yeni Macbook cihazlarının klavyesinin üzerinde şarkıları ve çeşitli işlevleri yönetebileceğiniz dokunmatik ikinci bir ekrana yer verileceği iddiaları gündeme gelmişti. Bu kez ortaya çıkan yeni bir habere göre Apple, yeni Macbooklarda dokunmatik OLED ekrana dahili olarak yer vermekle kalmayacak, aynı zamanda kablosuz klavyesine de bu ekranı dahil edecek.

Henüz resmi bir sızdırma olmasa da Apple’a oldukça yakın kaynakların hazırladığı rapora göre Apple’ın yeni Macbook cihazlarının klavye kısmında dahili olarak dokunmatik OLED ekrana yer vereceği bilgisi paylaşılmış ve konsept tasarımlar ortaya çıkmıştı. Kaynakların Spotify’da şarkı kontrolünü OLED ekran üzerinde örnek olarak verdiği raporda bu kez Mac platformunda alışılagelmiş Dock kısmının bu dokunmatik OLED ekrandan kontrol edilebildiği görünüyor.

Kullanıcıların uzun süredir merakla beklediği yeni Macbook Pro ve Macbook Air serisi cihazların önümüzdeki aylarda iPhone 7 ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Daha önceden de ABD merkezli bir teknoloji yayını yeni Macbookların WWDC 16 etkinliğinde tanıtılacağını belirtmiş, ancak Apple geleneğini bozmayarak WWDC’de sadece yazılım odaklı gelişmelerini paylaşmıştı.
360 Derece Kamera İle Go Kart Yarışı Yaptık! İzlemek için buraya tıklayın! Etiketler : #apple #oled ekran #macos #kablosuz klavye

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Bulut bilişim devi AWSnin Türkiye operasyonu hakkında

Bulut bilişim devi AWSnin Türkiye operasyonu hakkında

14 Haziran 2015
121 Görüntülenme
İsviçre Posta Servisi Drone’lara Emanet Ediliyor

İsviçre Posta Servisi Drone’lara Emanet Ediliyor

26 Nisan 2015
83 Görüntülenme
Limonla Ateş Yakımı

Limonla Ateş Yakımı

17 Mart 2016
73 Görüntülenme
Katil Balinalar Tekneyi Görünce

Katil Balinalar Tekneyi Görünce

19 Eylül 2015
94 Görüntülenme