Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Avrupa içi seyahat planlama girişimi GoEuro 45 milyon dolar yatırım aldı

Yatırımlar 10 Aralık 2015
222 Görüntülenme

Avrupa odağında faaliyet gösteren seyahat planlama girişimi GoEuro, 45 milyon dolarlık Seri B yatırımı aldığını duyurdu.

GoEuro, Avrupa içerisinde farklı ülkeler, şehirler hatta kasabalar arasında bile uzun soluklu seyahat planları yapma konusunda size yardımcı olan bir girşim. Şirket gideceğiniz iki yer arasındaki rotada hangi ulaşım araçlarını kullanabileceğinize dair size rehber olarak en doğru rotayı bulmanızı sağlıyor. Bu rotayı siz ister en uygun fiyatlı ister ulaşımı en hızlı olacak şekilde değişti rebiliyorsunuz. Özellikle Avrupa turuna çıkacak gezginler için biçilmiş kaftan olan uygulama aracılığıyla biletleri de temin edebiliyorsunuz. GoEuro, İspanya, İtalya, Fransa ve Benelux ülkeleri olmak üzere toplam 6 ülkeden bilet rezervasyonu yapmayı sağlıyor.

Avrupa genelinde sık uçuşların olduğu 200-300 havalimanı varken, buna karşın tam 40 bin adet tren istasyonu ve otobüs terminali olduğunun altını çizen GoEuro, alternatif ulaşım araçlarının kullanımı ya da havalimanıyla ulaşamayacağınız rotalarda size sıkı bir rehberlik hizmeti sunuyor. Rota hesaplarken de pek çok havayolu, tren ve otobüs işletmelerinden fiyat alıyor. Sadece web versiyonu değil, iOS ve Android platformunda mobil uygulamaları da bulunan Berlin merkezli girişim, hali hazırda 11 Avrupa ülkesinde operasyonunu sürdürüyor.

Yatırım bankası Goldman Sachs‘ın öncelik ettiği turda şirkete yeni giren yatırımcılar, Atomico, Yuri Milner, Tom Staffors, Klarna’dan Sebastian Siemiatkowski ve Supercell’den Ilkka Paananen oldu. GoEuro 2013’te 4 milyon dolarlık tohum yatırımı almış, Ağustos 2014’te ise ilk tur yatırımını 27 milyon dolar ile kapatmıştı. Şirket, 45 milyon dolarlık Seri B yatırımını hem ürünü geliştirmek hem insan kaynağını artırmak hem de kullanıcı sayısını artırmak üzere kullanacağını açıkladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Expedia, Homeawayi 3,9 milyar dolara satın aldı

Expedia, Homeawayi 3,9 milyar dolara satın aldı

5 Kasım 2015
200 Görüntülenme
Galaxy S7 Ekran Boyutları Doğrulandı!

Galaxy S7 Ekran Boyutları Doğrulandı!

22 Ocak 2016
203 Görüntülenme
Bu defa LG G4 Stylus ortaya çıktı

Bu defa LG G4 Stylus ortaya çıktı

17 Nisan 2015
176 Görüntülenme
WordPress Hava Durumu Gösterme Kodu

WordPress Hava Durumu Gösterme Kodu

6 Eylül 2015
597 Görüntülenme