SESLENDİRME SANATÇILARI VOİCEBROS’TA TOPLANDI!

Android Yazılım Uzmanlığı

Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

Bağımsız Türk oyun geliştiricilerinden yeni FPS oyunu: Battle for the Sun

Video Galeri Salı Şubat 17th, 2015
777 Görüntülenme

Son zamanlarda bağımsız oyun geliştiricilerimizin sayısının artması yüzümüzü güldürüyor. Dört kişilik kadrodan oluşan Appsolutely Studios’un geliştirdiği Battle for the Sun Steam Greenlight ve Kickstarter’daki yerini aldı.

Yapımına 2014 Eylül ayında başlanan oyunun senaryosu uzaylıların önemli şehirleri işgal etmesiyle başlıyor. Bizim de içinde yer aldığımız özel kuvvetlere bağlı askerler tarafından karantinaya alınan şehirler ve binalar içinde amansız bir yaşam savaşı veriliyor. Senaryo ilerledikçe özel görevler alıyoruz ve senaryo derinleşiyor.

1421999931_testing-animals.jpg

Oyun henüz alfa aşamasında ve geliştiricilerden öğrendiğimiz kadarıyla, yakın zamanda karşımıza daha iyi grafikler ve yapay zeka ile çıkmaya hazırlanıyorlar. Tanıtım videosu İngilizce olan oyunun, Türkçe dil desteği olacağı da gelen bilgiler arasında.

PC, Mac ve Linux platformları için piyasaya sürülecek olan Battle for the Sun’ın Steam’e katılımı için de Steam Greenlight’ta yeşil ışık yakmaları şart. Bu yüzden oyunun, sizin oylarınıza ihtiyacı olacak.
Oyunun Steam Greenlight sayfasına buradan ulaşarak oy verebilirsiniz. Kickstarter sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Sonraki sayfalarda oyunun ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler