SESLENDİRME SANATÇILARI VOİCEBROS’TA TOPLANDI!

Android Yazılım Uzmanlığı

Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

CEPTETEB’den kaçırılmayacak bir kampanya

Tanıtımlar Perşembe Şubat 26th, 2015
880 Görüntülenme

TEB’in yeni nesil dijital bankacılık uygulamasını duymuşsunuzdur. CEPTETEB kullanıcıları şubeye ihtiyaç duymadan pekçok bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Üstelik hesap işletim ve eft ücreti ödemiyorlar. Hatta ilk 50.000 kullanıcı kredi kartı aidatı da ödemiyor.

Kullanım kolaylığı ve daha pek çok avantaj sağlayan CEPTETEB Nisan sonuna kadar ulaşım masraflarınızı da yarı yarıya indiriyor. CEPTETEB kredi kartı ya da banka kartınızla yapacağınız hava, kara ve deniz yolu ulaşım masraflarınızın %50’sini iade ediyor. Yalnız dikkat edilecek nokta alışverişinizi acenteden yapmamış olmanız. Acente vasıtasıyla alınmış biletler ve turlar kampanya dahilinde değil. CEPTETEB’in ulaşım kampanyası Nisan 2015 sonuna kadar devam edecek. Özellikle sık sık seyahat edenler için kaçırılmayacak bir fırsat. 200 TL’lik bir ulaşım masrafı size sadece 100 TL’ye gelecek. Tam %50…oldukça cazip bir kampanya.

CEPTETEB’i henüz duymadıysanız nedir ne değildir diye öğrenmek için www.cepteteb.com.tr adresini ziyaret edebilir, hazırlanmış videoyu izleyebilirsiniz. CEPTETEB kullanıcısı olmak için web sitesindeki ya da mobil uygulamasındaki başvuru formunu doldurabilir, CEPTETEB’in avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler