Reflections Web Site Tasarımı

Red and Round Web Site Tasarımı

Rambling Soul 2 Web Site Tasarımı

Organic Design Web Site Tasarımı

CorelDRAW Graphics Suite X8 ile profesyonel tasarımlar artık daha hızlı

İnternet Haberleri Perşembe Mart 24th, 2016
240 Görüntülenme

Corel’in profesyonel tasarım, web grafikleri ve resim düzenleme iş akışlarını daha hızlı ve sade kılan, bu arada daha fazla kontrol sağlayan, yeni amiral gemisi grafik çözümü CorelDRAW Graphics Suite X8 sürümü kullanıma sunuldu.

Yeni paket, tasarımcıların, sanatçıların ve kurumsal kullanıcıların yaratıcı enerjilerini, herhangi bir ortamda sonuç sağlayan etkiler yaratacak eserlere dönüştürmelerini sağlıyor. Yeni fonksiyonalitesi, yaratım sürecini hızlandırıyor ve akışkanlaştırıyor; özellikle fontlar, resimler ve nesnelerle çalışırken. CorelDRAW Graphics Suite X8, Windows 10 ile grafik tasarlayan herkes için optimum ortam, ayrıca Windows 7 ve Windows 8.1 sistemlerinde de benzersiz deneyimler sunuyor.

İster yeni bir kullanıcı olun, isterse yıllardır CorelDRAW’a güvenerek çalışıyor olun, zengin eğitim araçlarının avantajlarını yaşayın, özelleştirilebilir arayüzle hızlı başlayın, uygulamayı tamamen size özel hale dönüştürün. Yeni açık güncelleme politikası, herhangi bir önceki sürümden CorelDRAW Graphics Suite X8 sürümüne geçemeyi ekonomik kılıyor.

Corel Ürün, Grafik ve Üretkenlik Başkan Yardımcısı Gérard Métrailler, yeni sürümü “Yeni X8 sürümüyle, daha hızlı ve akıllı, güçlü bir tasarım ortamı sunarak, grafik profesyonellerinin günlük hayatlarındaki birçok sancılı noktayı ortadan kaldırdık. Tamamen yeni Corel Font Manager gibi büyük eklemelerin yanısıra dramatik olarak geliştirilen Knife aracı gibi yeniliklerle tüm paket, kullanıcıların müşterilerinin talep ettiği profesyonel görünüm ve çıktıyı elde etmelerini kolaylaştırıyor.” şeklinde değerlendirdi.

CorelDRAW Ürün Pazarlaması Yöneticisi Cécile Brosius ise “Basitleştirilen işlemler ve kullanmadan yapamayacakları özellikleri hızlıca bulabilemelerini sağlayan azaltılan adımlar sayesinde profesyoneller ve profesyonel adayları, zamandan kazanacak ve üretkenlikleri dramatik olarak artacak. Ultra yüksek çözünürlüklü monitör, gelişmiş kalem ve dokunma desteğiyle CorelDRAW Graphics Suite X8, en son nesil Windows 10 aygıtları için de hazır. X7 veya 1. sürüme kadar herhangi başka sürüme sahip olsanız da, yeni açık güncelleme politikası sayesinde, etkileyici bir yeni özellik listesi sunan X8’e geçmeyi tercih edeceksiniz.” şeklinde konuştu.

Kapsamlı güncellemeler ve yeni özelliklerle zamandan tasarruf ederken ilgi çekici tasarımlar ve resimler oluşturun:

 • Yeni uyumluluk ve destek: Windows 10 için tam olarak iyileştirme ile, yeni çözünürlükten bağımsız çoklu monitörde görüntülemenin, 4K ve daha yüksek görüntüleme desteğinin avantajını yaşayın, Microsoft Surface, Wacom tabletleri ve aygıtları gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletlerle çalışın.
 • Yeni Corel Font Manager: Nihayet sürekli genişleyen font koleksiyonunuzun kontrolünü ele geçirin ve elinizdeki fontları en verimli şekilde kullanın! Fontlarınızı hızlıca inceleyin, yönetin ve organize edin. Hergün, grafik tasarımı, illüstrasyon, yayıncılık, paket tasarımı, tabela tasarımı, reklam ve web sitesi tasarımı için font kullanması gereken profesyoneller için ideal.
 • Gelişmiş Font filtreleme ve arama: Belirli bir fontu, birden fazla klasörde aramak için zaman kaybetmek zorunda kalmadan, hızlıca bulun. Örneğin, “script fonts” veya spesifik bir karakter seti için arama yapın, font listesi bilgisayarınızda arama ile eşleşen tüm fontları görüntüleyecektir.
 • Gelişmiş Knife Aracı: Herhangi bir nesneyi veya nesne grubunu (vektör, metin ve bitmap) düz, serbest çizim veya Bézier çizgileriyle parçalara ayırın. Parçalara ayırma sonrası oluşan yeni nesneleri üstüste bindirin veya aralarında boşluk bırakın. Bir anahat seçin veya uygulamanın anahat görünümünü en iyi şekilde koruyacak seçeneği otomatik olarak seçmesine izin verin.
 • Kullanıcılar tarafından talep edilen yeni tasarım özellikleri: Yeni Nesneleri Gizle ve Göster özelliğiyle karmaşık projeleri kolaylıkla yönetin. Copy Curve komutuyla varolan eğrilerin parçalarını kopyalayın, yapıştırın veya çoğaltın ve gölgelerin kenarlarını Gaussian Blur efektiyle yumuşatın.
 • Yeni ve gelişmiş fotoğraf düzenleme özellikleri: Healing Clone aracıyla sorunlu bölgeleri kaldırın ve gelişmiş Straighten Image ile perspektif deformasyonlarını düzeltin.
 • Yeni çalışma arayüzü özelleştirme: İşakışınıza uyan bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin. Masaüstü ve pencere çerçeve renklerinden sonra, çalışma tarzınıza uyan koyu veya açık bir arayüz seçin, metin ve ikonların boyutunu özelleştirin, masaüstü pencerelerini bir yüzer pencere içinde açın.
 • Yeni öğrenme araçları: Ayarları kolaylaştıran karşılama ortamı, ürün içindeki öğrenim kaynakları, gelişmiş Hint penceresi ve diğerleri sayesinde hızlıca ayağa kalkın ve hız kazanın. Komple Startup turunu ya da CorelDRAW, Corel® PHOTO-PAINT® veya diğer grafik uygulamalarımızın önceki sürümlerini iyi bilen kullanıcılarımız için özel ürün turumuzu takip ederek yenilikleri inceleyin.
 • Paylaşma ve çıktı için gelişmiş destek: Tamamlanmış ürününüzü oluşturmak, hazırlamak ve paylaşmak için en son endüstri standardı dosya formatları ve tasarım özelliklerine güvenin. AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX ve PPT gibi formatlar için zengin uyumluluğun avantajını yaşayın. Yeni Border and Grommet iletişim kutusu, bir sayfadan veya seçili nesnelerden bir banner oluşturmanızı sağlıyor. İster logo ve web grafiği gibi küçük ölçekli bir proje, isterse banner ve araba kaplama gibi büyük işlerle çalışıyor olun, CorelDRAW ihtiyaç duyduğunuz çıktıyı sağlayacaktır.
 • Yeni CorelDRAW SDK ve Geliştirici Topluluğu: Yeni CorelDRAW SDK & Developer Community sitesinden destek alarak kendi otomasyon araçlarınızı oluşturun.
 • CorelDRAW Graphics Suite X8 İçeriği:

 • CorelDRAW X8: Sezgisel vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı uygulaması
 • Corel® PHOTO-PAINT® X8: Profesyonel görüntü işleme uygulaması
 • Corel Font Manager™: Güçlü font yönetimi
 • Corel® PowerTRACE® X8: Biteşlemden vektöre dönüştürme uygulaması (CorelDRAW X8 içinde)
 • Corel® CONNECT™ X8: Content Exchange ve lokal bilgisayardaki dijital varlıklara erişin
 • Corel® Website Creator™: Web sitesi tasarım uygulaması
 • Corel® CAPTURE™ X8: Tek tıklamada ekran yakalama uygulaması
 • PhotoZoom Pro 4: Corel PHOTO-PAINT programındaki dijital resimleri dışa verme ve büyütme eklentisi
 • CorelDRAW Graphics Suite X8 ayrıca 10.000 clipart ve dijital resim; 2000 yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf; 1000 OpenType font; 350 profesyonel şablon; 2000 araç şablonu; 1000’den fazla dolgu, çerçeve ve desen; beş saatten uzun süren eğitim videosu ve dahasını içermektedir.

  CorelDRAW Graphics Suite X8 paketinin tam içeriğini görmek ve 15 günlük deneme sürümünü indirmek için www.coreldraw.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Müşteriler üç esnek satın alma seçeneğinden birini seçebilir:

 • Kalıcı Lisans: Tek bir ödeme yapın, ürün lisansına kalıcı olarak sahip olun; kutu veya indirilen sürüm olarak alınabilir
 • Abonelik: Ürünü kullanmak için aylık veya yıllık olarak ödeme yapın; abonelik geçerli olduğu sürece en son sürümü edinin
 • Güncelleme Programı: CorelDRAW Graphics Suite X8 kalıcı lisansı satın alırsanız, tek bir ekonomik yıllık tutarı ödeyerek, en yeni tasarım araçları, dosya uyumluluğu ve en son teknolojiyi kullanma olanağı edinmiş olursunuz. Hesabınız etkin olduğu sürece, yayınlanır yayınlanmaz otomatik olarak en son sürümü edinirsiniz.
 • Yorumlar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.

  İlginizi Çekebilir
  Gece Saat 02:00’dan İtibaren AKK Kalkıyor

  Gece Saat 02:00’dan İtibaren AKK Kalkıyor

  Pazar Nisan 9th, 2017
  94 Görüntülenme
  İnternetten Uçak Bileti Aldı, Hayatının Şokunu Yaşadı!

  İnternetten Uçak Bileti Aldı, Hayatının Şokunu Yaşadı!

  Pazar Nisan 9th, 2017
  104 Görüntülenme
  Çin, Sosyal Medya Üzerinden İnsanları Böyle Takip Ediyor

  Çin, Sosyal Medya Üzerinden İnsanları Böyle Takip Ediyor

  Çarşamba Nisan 5th, 2017
  118 Görüntülenme
  BTK’dan Gece Yarısı 3 Haber Sitesine Erişim Engeli!

  BTK’dan Gece Yarısı 3 Haber Sitesine Erişim Engeli!

  Çarşamba Nisan 5th, 2017
  113 Görüntülenme
  Booking.com’dan Son Dakika Açıklaması: Sabırlı Olun

  Booking.com’dan Son Dakika Açıklaması: Sabırlı Olun

  Çarşamba Nisan 5th, 2017
  111 Görüntülenme
  Pornhub’tan Yürekleri Ağza Getiren 1 Nisan Şakası!

  Pornhub’tan Yürekleri Ağza Getiren 1 Nisan Şakası!

  Pazar Nisan 2nd, 2017
  129 Görüntülenme
  BTK’dan Booking.com ile İlgili Açıklama Geldi

  BTK’dan Booking.com ile İlgili Açıklama Geldi

  Cumartesi Nisan 1st, 2017
  77 Görüntülenme
  Deep Web, Darknet ve Dark Web Arasındaki Farklar Neler?

  Deep Web, Darknet ve Dark Web Arasındaki Farklar Neler?

  Cumartesi Nisan 1st, 2017
  88 Görüntülenme
  Pornhub’dan “Artık Güvenlik Problemi Olmayacak” Sözü!

  Pornhub’dan “Artık Güvenlik Problemi Olmayacak” Sözü!

  Cumartesi Nisan 1st, 2017
  78 Görüntülenme
  TRT, Muhteşem Arşivini Yeni Sitesiyle Erişime Sundu!

  TRT, Muhteşem Arşivini Yeni Sitesiyle Erişime Sundu!

  Cumartesi Nisan 1st, 2017
  82 Görüntülenme
  Bunlar da var!
  Yürüyen balığı gördünüz mü? (Video)

  Yürüyen balığı gördünüz mü? (Video)

  Salı Mart 29th, 2016
  254 Görüntülenme
  Huawei yeni amiral gemisini tanıttı: Mate 8

  Huawei yeni amiral gemisini tanıttı: Mate 8

  Cuma Kasım 27th, 2015
  244 Görüntülenme
  Sosyal Medya Devi Twitter’da İşler İyi Gitmiyor

  Sosyal Medya Devi Twitter’da İşler İyi Gitmiyor

  Çarşamba Mart 15th, 2017
  136 Görüntülenme
  Toyota sürücüsüz otomobilini trafikte test etmeye başladı

  Toyota sürücüsüz otomobilini trafikte test etmeye başladı

  Cuma Ekim 9th, 2015
  204 Görüntülenme
  Emerald Web Site Tasarımı

  Emerald Web Site Tasarımı

  Pazar Nisan 16th, 2017
  67 Görüntülenme
  Windows 10, Windows 7 ve 8li PClere otomatik olarak indirilecek

  Windows 10, Windows 7 ve 8li PClere otomatik olarak indirilecek

  Pazar Kasım 1st, 2015
  211 Görüntülenme