Evden Eve Nakliyat

En Çok Para Kazandıran 20 Meslek

Mr. Robot’tan 10 Efsane Sahne

90’lı Yılların En Popüler 7 Oyunu

Milli Takımların Sloganları

Duello Games, yeni oyunu iSlash Heroes ile yeniden sahnede!

Mobil 21 Şubat 2016
89 Görüntülenme

Popüler iPhone oyunu iSlash’in geliştiricisi Duello Games, yeni oyunu iSlash Heroes hem App Store’a hem de Google Play’e hızlı bir giriş yaptı.

Türkiye’de küresel çapta başarılı mobil oyun geliştiren sayılı girişimlerden biri olan Duello Games’in yeni oyunu, ABD başta olmak üzere çok sayıda ülkede ‘Editör’ün Seçimi’ etiketiyle yayınlanmış. Tam 97 ülkede App Store’un ana reklam bandında gösterilen iSlash‘in devam oyunu 120 ülkede ‘En iyi yeni oyunlar’ kategorisine 1. sıraya yerleşmiş.

1,5 yılda tamamlandı

Oyuna dönecek olursak; geliştirilmesi 1,5 yıldan fazla süren iSlash Heroes için 5 kişilik bir ekip emek harcamış. iSlash’i bilenlerin aşina olduğu temel mekanikler korunurken, ciddi sayıda yeni özellikler de eklenmiş. Her bölümde karşınıza çıkan şekilleri en doğru noktalardan keserek bir sonraki seviyeye geçmeye çalışıyorsunuz ve her sette oyuna adını veren 3 ölümcül rakip ile kapışmanız gerekiyor.

iSlash Heroes, 2 farklı oyun modu ve toplam 200 farklı bölüm ile uzun sürecek bir eğlence sunuyor ama oyun oynama sıklığınıza göre elbette bu süre değişecektir.

iSlash, 30 milyondan fazla kişiye ulaştı

Aşağıdaki infografikte göreceğiniz üzere Duello Games’in ilk oyunu iSlash, şimdiye kadar dünya çapında 30 milyonun üzerine kişiye ulaşmış. 2010’da yayınlanan oyun 50’den fazla ülkede kendi kategorisinde 1 numara olmuş, oyunda harcanan toplam süre 7 bin yılı geçmiş ve toplam 70 milyar kez kesme yapılmış.

iSlash’te kesilen alanların toplamı 1,5 milyon km² olmuş ki bu alan İspanya, Fransa ve Almanya topraklarının toplamından daha büyük. Hatırlatalım, Türkiye’nin yüzölçömü 783 bin 562 km².

iSlash ile daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilir, iSlash Heroes’u indirmek için App Store’a veya Google Play’e direkt geçiş yapabilirsiniz.

Duello Games, geçtiğimiz yıllarda Trip Trap ve Snack Truck adlı iki oyun daha yayınlamıştı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Dövüşmeye ve Kovalamacaya Hazır mısın? [Video]

Dövüşmeye ve Kovalamacaya Hazır mısın? [Video]

21 Aralık 2015
80 Görüntülenme
HTC 10’un tanıtım tarihi kesinleşti

HTC 10’un tanıtım tarihi kesinleşti

23 Mart 2016
98 Görüntülenme
Ölüme Meydan Okuyan 15 Cesur Adam

Ölüme Meydan Okuyan 15 Cesur Adam

18 Nisan 2016
67 Görüntülenme
Para Kasanız Para Ediyor mu?

Para Kasanız Para Ediyor mu?

2 Mayıs 2016
98 Görüntülenme