Evden Eve Nakliyat

En Çok Para Kazandıran 20 Meslek

Mr. Robot’tan 10 Efsane Sahne

90’lı Yılların En Popüler 7 Oyunu

Milli Takımların Sloganları

e-Dönüşüm için son tarih 31 Aralık!

Girişimler 16 Aralık 2015
80 Görüntülenme

1 Ocak 2016 itibariyle 10 milyon TL ciro üzerindeki tüm şirketlere e-Fatura kullanmak zorunlu oluyor. 2010 yılından bu yana gündemde olan e-Fatura, Türkiye’nin e-Dönüşüm® süreçlerinde en aktif dijital çözümlerden biri. e-Fatura kullanımı şirketlerde basım, arşivleme ve kargo maliyetlerini azaltıyor; tek format ile raporlama ve denetim kolaylığı sağlıyor. e-Fatura sayesinde birim başı ortalama 6 TL olan kağıt fatura maliyetleri, 2 kuruşa kadar düşüyor.

e-Arşiv uygulaması ile e-Fatura kapsamı dışında kalan tüm firmalara ve nihai tüketicilere de artık elektronik fatura gönderilip, arka tarafta sakladığımız 2. ve 3. fatura nüshalarını dijital olarak arşivlenebiliyor. Bu yılın başında Elektronik Fatura Kayıt Sistemi kullanan kurumlar ve e-ticaret siteleri için e-Arşiv uygulamasına geçmek zorunlu hale geldi, 1 Ocak 2016 itibariyle de birçok diğer şirket için de zorunlu hale gelecek.

e-Defter uygulaması, defterlerin maliyetli işlemlerini, elektronik ortamda kolayca ve çok daha düşük maliyetle yapma imkanı sunuyor. Bir KOBİ e-Defter kullanmaya başladığında ayda 8.000 TL tasarruf ediyor.

FIT Solutions çözümlerini kullanan şirketlerin matbaa, baskı, arşivleme, sevk ve noter onayı gibi süreçlerini ortadan kaldırdığımız için, ciddi maliyet avantajları elde ediyorlar. FIT Solutions çözümleri ile operasyonel süreç çok kısaldığı için çalışanlar üzerindeki iş yükü de azalıyor ve daha önemli işlere odaklanabiliyorlar.

FIT Solutions çözümleri 30’un üzerinde ERP sistemine entegre olmasının yanında, uygulamalarımız platform bağımsız çalışıyor. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı tüm güncellemeleri en hızlı şekilde müşteri sistemlerine de ücretsiz olarak uyguluyoruz. FIT Solutions bünyesinde ücretsiz seminerler, sektörel çalışma grupları ve mali müşavirlik hattımız da (0850 622 58 80) mevcut.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Hareketli Kaldır Butonu

Hareketli Kaldır Butonu

28 Eylül 2016
44 Görüntülenme
Uçak Kazalarına Karşı Muhteşem Çözüm [Video]

Uçak Kazalarına Karşı Muhteşem Çözüm [Video]

21 Ocak 2016
104 Görüntülenme
Portakal ve Elmayla Çalışan Saat

Portakal ve Elmayla Çalışan Saat

20 Mart 2016
91 Görüntülenme
Apple, Twitter ölçümleme servisi Topsyyi kapattı

Apple, Twitter ölçümleme servisi Topsyyi kapattı

16 Aralık 2015
77 Görüntülenme
Google’dan devrim yapacak proje

Google’dan devrim yapacak proje

22 Mart 2015
68 Görüntülenme