Volkan Bilimci, Aktif Haldeki Volkanın içine Düştü!

Google Oturum Sorunu Üzerine Resmi Açıklama

Google’ın anlık mesajlaşma uygulaması Allo masaüstüne geliyor

Öğrenci odaklı mobil sadakat uygulaması Mumbara, Denizli’den Anadolu’ya yayılmak istiyor

e-Dönüşüm için son tarih 31 Aralık!

Girişimler 16 Aralık 2015
161 Görüntülenme

1 Ocak 2016 itibariyle 10 milyon TL ciro üzerindeki tüm şirketlere e-Fatura kullanmak zorunlu oluyor. 2010 yılından bu yana gündemde olan e-Fatura, Türkiye’nin e-Dönüşüm® süreçlerinde en aktif dijital çözümlerden biri. e-Fatura kullanımı şirketlerde basım, arşivleme ve kargo maliyetlerini azaltıyor; tek format ile raporlama ve denetim kolaylığı sağlıyor. e-Fatura sayesinde birim başı ortalama 6 TL olan kağıt fatura maliyetleri, 2 kuruşa kadar düşüyor.

e-Arşiv uygulaması ile e-Fatura kapsamı dışında kalan tüm firmalara ve nihai tüketicilere de artık elektronik fatura gönderilip, arka tarafta sakladığımız 2. ve 3. fatura nüshalarını dijital olarak arşivlenebiliyor. Bu yılın başında Elektronik Fatura Kayıt Sistemi kullanan kurumlar ve e-ticaret siteleri için e-Arşiv uygulamasına geçmek zorunlu hale geldi, 1 Ocak 2016 itibariyle de birçok diğer şirket için de zorunlu hale gelecek.

e-Defter uygulaması, defterlerin maliyetli işlemlerini, elektronik ortamda kolayca ve çok daha düşük maliyetle yapma imkanı sunuyor. Bir KOBİ e-Defter kullanmaya başladığında ayda 8.000 TL tasarruf ediyor.

FIT Solutions çözümlerini kullanan şirketlerin matbaa, baskı, arşivleme, sevk ve noter onayı gibi süreçlerini ortadan kaldırdığımız için, ciddi maliyet avantajları elde ediyorlar. FIT Solutions çözümleri ile operasyonel süreç çok kısaldığı için çalışanlar üzerindeki iş yükü de azalıyor ve daha önemli işlere odaklanabiliyorlar.

FIT Solutions çözümleri 30’un üzerinde ERP sistemine entegre olmasının yanında, uygulamalarımız platform bağımsız çalışıyor. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayınladığı tüm güncellemeleri en hızlı şekilde müşteri sistemlerine de ücretsiz olarak uyguluyoruz. FIT Solutions bünyesinde ücretsiz seminerler, sektörel çalışma grupları ve mali müşavirlik hattımız da (0850 622 58 80) mevcut.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Sobelenmesi Garanti 30 Saklambaç Oynayan Çocuk

Sobelenmesi Garanti 30 Saklambaç Oynayan Çocuk

8 Nisan 2016
133 Görüntülenme
WordPress Grafya Oyun Teması

WordPress Grafya Oyun Teması

9 Ocak 2016
599 Görüntülenme
Bayan Çorap Satış Mağzasında Komik Şaka

Bayan Çorap Satış Mağzasında Komik Şaka

8 Mayıs 2016
242 Görüntülenme
Çocukların Uydurduğu 14 Laf

Çocukların Uydurduğu 14 Laf

5 Nisan 2016
239 Görüntülenme
Kurumsal Firma Script Alez v2.0

Kurumsal Firma Script Alez v2.0

3 Ekim 2016
229 Görüntülenme