SESLENDİRME SANATÇILARI VOİCEBROS’TA TOPLANDI!

Android Yazılım Uzmanlığı

Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

En iyi 8 mini akıllı telefon

Video Galeri Salı Şubat 17th, 2015
994 Görüntülenme

Akıllı telefonların boyutları son yıllarda hızla büyüdü ve neredeyse tablet diyebileceğimiz akıllı telefonlar üretilmeye başlandı. Ancak üreticiler küçük boyutlu telefon isteyen kullanıcıları içinde alternatif sunmayı ihmal etmedi ve amiral gemilerine ek olarak daha küçük boyutlu mini modelleri sunmaya başladılar.

Bu mini modeller genelde büyük versiyonlarına göre boyutun yanı sıra daha düşük teknik özelliklere sahipti ancak, Sony’nin Xperia serisine ek olarak sunduğu mini modelleri hariç. Sony amiral gemilerine ek olarak sunduğu mini modellerinde büyük model gibi aynı güçlü teknik donanımı sundu ve kullanıcıların bu konuda takdirini topladı. Hatta en güçlü mini modeller genelde Xperia serisinde oldu.

1424160861_mini-smartphone-ips-xsun-z15-1.jpg

Mini modeller genelde 5 inç altında olan modeller ve bu modeller Apple’ın birçok iPhone modelinden daha büyük ebata sahip.  Sizlere bu haberimizde 5 inç ve altı mini akıllı telefonların bir listesini sunacağız. Bu listedeki modeller şimdiye kadar gelen kendisi çok mini olmayan ama adı mini olan en iyi mini akıllı telefonlardan oluşuyor.

Sonraki sayfalarımızda en iyi mini akıllı telefonları inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler