PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

Eren Özağırın kurucularından olduğu İngiltere merkezli PushDoctora 8,2 milyon dolar yatırım geldi

Mobil 8 Ocak 2016
118 Görüntülenme

Doktorlara uzaktan ulaşım sağlayan teşebbüslere yeni bir yatırım daha geldi. İngiltere merkezli PushDoctor, 8.2 milyon dolar yatırım aldı. PushDoctor‘un kurucu ortaklarından biri Eren Özağır.

Kısaca özetlemek gerekirse PushDoctor, doktorlarla görüntülü müzakere yapmanızı sağlayan bir teşebbüs. Rastgele bir vakit için buluşma talebi girip uygun bir doktor ile mobil aletiniz veya bilgisayarınız üzerinden görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz. Görüşmeler 10-30 dakika arasında sürüyor.

Bilhassa doktor tavsiyesi şart olan acil vaziyetlerde 7/24 bir doktora erişme talihi sunan PushDoctor, 3 dakika gibi kısa müddette gelen randevu taleplerine cevap verebilmeyi amaçlıyor. Bu hedefe de 7 bin doktorluk bir randevu havuzuyla erişmek istiyor.

Önceden 1,2 milyon dolar tohum yatırımı alan PushDoctor’un yeni yatırımına Oxford Capital Partners ve Draper Esprit öncülük etmiş.Partech Ventures de katıldığı yeni yatırım meblağı Pushdoctor tarafından data analizi, işbirlikleri ve pazarlama için kullanılacak.

Eren Özağır: Çeşitlilik, hız ve görüşme başına ödeme avantajı sunuyoruz

Eren Özağır – Pushdoctor

PushDoctor, bir çok değişik ihtisas alanından doktorlara erişmeyi sağlıyor. Kurucu ortak ve CEO Eren Özağır, kullanıcılara geniş bir yelpaze sunmanın ve hızlı iletişim seçeneğinin ehemmiyeti üzerinde duruyor. Özağır, Dr Now ve Babylon Health gibi örneklerin aksine abonelik değil, görüşme başına fiyatlandırma yaptıklarını da ilave ediyor.

PushDoctor, ebeyevnler ve ebeveyn olma yolundaki gençlerden ciddi bir talep görüyor ve bu alandaki ehemmiyetli bir boşluğa parmak basıyor. Çünkü doktora gitme olanağı veya isteği olmayan vaziyetlerde PushDoctor’un reddedilemeyecek bir hizmet sunduğu söylenebilir.

Böyle bir girişime Türkiye’deki legal şartlar ne ölçüde müsaade eder bilmiyorum fakat önümüzdeki dönemde bu alanda yerli girişimler çıkarmaya çalışmanın ihtiyaç duyulan olduğu kanınındayım. Kuzey Avrupa’da Meedoc gibi başarılı bir sözgelimi bulunduğunu da ilave edeyim.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Kolpaçino 3 izle – Hdfilmkablosu.com

Kolpaçino 3 izle – Hdfilmkablosu.com

4 Nisan 2016
190 Görüntülenme
Çeyiz Seti

Çeyiz Seti

27 Nisan 2016
151 Görüntülenme
Ericsson Mobility Report ile 2020 mobil dünya raporu

Ericsson Mobility Report ile 2020 mobil dünya raporu

3 Haziran 2015
138 Görüntülenme
Apple Watch İçin Üç Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

Apple Watch İçin Üç Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

24 Nisan 2015
110 Görüntülenme
Samsung Galaxy A4 Geliyor

Samsung Galaxy A4 Geliyor

8 Mayıs 2016
107 Görüntülenme