Trikea Web Site Tasarımı

Travel Portal Web Site Tasarımı

Transition Web Site Tasarımı

Tomato Web Site Tasarımı

Etkinlikşehri, etkinlik yönetimi ve biletleme için sosyal bir platform sunuyor

E-Ticaret Haberleri Cuma Kasım 27th, 2015
285 Görüntülenme

Etkinlik ve biletleme alanına yaklaşık iki ay önce hızlı bir giriş yapan Etkinlikşehri, bu alanda Türkiye’nin en gelişmiş platformunu sunma iddiasıyla kurulmuş. Aylık 60 bin ziyaretçiye ulaştığını söyleyen Etkinlikşehri üzerinden günde ortalama 25 bilet satışı gerçekleşiyor.

Etkinlikşehri, daha önce ünlülerin seçtiği ürünlerin satışını gerçekleştiren e-ticaret sitesi Jetrend.com‘u kuran Alparslan Kapani‘nin girişimi. Jetrend.com ile bir e-ticaret girişimini sosyal ağlardan esinlenerek kurgulayan Kapani, bu kez Eventbrite ve benzeri etkinlik platformlarına sosyal bir alternatif sunmayı deniyor. Yaklaşık iki yıl süren bir çalışmanın ürünü olan Etkinlikşehri üzerinden ücretsiz ya da ücretli etkinlikler oluşturup, bilet satabiliyor; platformu etkinlik takip etmek için kullanabiliyorsunuz. Etkinlikşehri satışlardan yüzde 4 hizmet bedeli ve yüzde 3 sanal POS komisyonu alıyor.

Etkinlikşehri, etkinlik yapımcılarına, kendi etkinliklerinin düzenlenmesinden, dijital pazarlama ve CRM yönetimine kadar kapsamlı bir hizmet sunuyor. Kullanıcıları yönetim platformuyla bin 500 kişiye kadar Etkinlikşehri’nin hazır şablonlarından birini seçerek daha önceden etkinliklerine katılanlara ve bunların bağlantılarına e-posta gönderebiliyor. Organizatörler katılımcılara özel mesaj gönderebilme, sosyal medya entegrasyonu, catering, ses, ışık vb. firmalara RFP ile teklif gönderimi, dijital bilet basımı, reyting sistemi ve reklam hizmeti gibi birçok özellikten faydalanabiliyorlar. Etkinlikşehri, bugün Beşiktaş Kültür Merkezi(BKM), Salt Beyoğlu, Tamirane, UniqIstanbul, Xrem-Aventures, Duru Tiyatro ve BoSahne gibi tanınmış organizatörlerle çalıştığını söylüyor.

Etkinlikşehri’nin sosyal ağa benzer kurgusu kullanıcıların profil oluşturmasına, takip etme yoluyla diğer kullanıcılarla bağlantılanmasına izin veriyor. Zaman tüneli ve bildirim mekanizmasıyla birlikte etkinlikleri beğenmek ve gönderiler üzerine yorum yapmak mümkün. Bu etkinlik organizatörlerinin takipçileriyle etkileşimi için de kullanışlı bir araç.

Kişiselleştirilmiş sayfalar Etkinlikşehri’nin etkinlik öneri motorunu besliyor. Kullanıcıların aktivitelerini izleyen platform, her bir kullanıcı için ayrı etkinlikler önerme iddiasında.

Etkinlikşehri, tüm bu detaylı özellikleri sayesinde yakın zamanda Türkiye’ye giren KweekWeek, TixBox, Eventbrite, Amiando ve TicketForEvent.com gibi rakiplerinden ayrıştığını düşünüyor. Etkinlikşehri önümüzdeki bi ay içinde iOS uygulamasını yayınlamayı planlıyor.

İncelemek isterseniz Etkinlikşehri için bağlantıyı izleyebiliirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Bakalım Bu Sesleri Duyabilecek Misin? + 2 Test Daha

Bakalım Bu Sesleri Duyabilecek Misin? + 2 Test Daha

Pazartesi Nisan 18th, 2016
212 Görüntülenme
Dünyanın En Acayip ve En Keskin Kılıçları

Dünyanın En Acayip ve En Keskin Kılıçları

Çarşamba Eylül 2nd, 2015
243 Görüntülenme
Güvende Hissettiren Çelik Kasalar !

Güvende Hissettiren Çelik Kasalar !

Pazartesi Mayıs 2nd, 2016
256 Görüntülenme
Twitter Toplu Takip Bırakma ( UnFollow ) Kodu – Javascript & jQuery

Twitter Toplu Takip Bırakma ( UnFollow ) Kodu – Javascript & jQuery

Pazartesi Temmuz 4th, 2016
1.238 Görüntülenme
WhatsApp’ın iPhone Versiyonuna da Sesli Arama Özelliği Geldi

WhatsApp’ın iPhone Versiyonuna da Sesli Arama Özelliği Geldi

Çarşamba Nisan 22nd, 2015
223 Görüntülenme
Androidli BlackBerry ister misiniz?

Androidli BlackBerry ister misiniz?

Pazartesi Haziran 22nd, 2015
265 Görüntülenme