PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

Facebook Messenger’a Yepyeni Özellikler Eklendi

Mobil 8 Nisan 2016
139 Görüntülenme

WhatsApp’ı satın aldıktan sonra sanki buranın üzerine daha çok düşüyormuş gibi görünen Facebook, Messenger’a da yenilikler getirmeyi ihmal etmiyor. Facebook’un Messenger platformundan sorumlu ismi David Marcus, Facebook profili üzerinden bazı bilgilendirmelerde bulundu. 

Öncelikle rakamlar üzerinden bilgilendirmede bulunan Marcus, Messenger’ın aylık 900 milyon aktif kullanıcısının olduğundan bahsetti. Facebook Messenger ve işletme sayfaları arasında 1 milyardan fazla mesaj gönderildiğini belirten Marcus, uygulamanın şirketler ve markalar için ne kadar ciddi bir platform olma yolunda olduğunu gösterdi.

Gelelim yeniliklere. David Marcus, Messenger’a kullanıcıların kendilerine özel isim (username) belirleme özelliğinin eklendiğini açıkladı. Bunun hem normal kullanıcılar hem de işletmeler için kullanışlı bir özellik olacağını belirten Marcus, “m.me/[kullanıcıadınız]” (şu an kullandığınız kullanıcı adınızı yazacaksınız) yazarak kendinize özel bir bağlantı oluşturabileceğinizi söylüyor. Bu linke tıklandığında isteyenler size mesajlarını direkt olarak ulaştırabilecekler. 

Bunun dışında SnapChat kullanıcılarının yakından bildiği QR kod özelliği Facebook Messenger’a da geldi. Bu özellik, profil fotoğrafınızın QR kod ile okutulduğunda size ulaşılmasını daha kolay hale getirecek. 

Kısacası gelen iki özellik de insanların birbirleriyle olan iletişimini daha kolay hale getirmeye yönelik. Zaten Zuckerberg’in de her seferinde söylediği şey de buydu: Dünyadaki tüm insanların birbirleriyle rahatça iletişimde kalmalarını sağlamak.

İki Yıldır İçini Açmadığımız Kasayı Temizledik. İzlemek için buraya tıklayın!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Xperia C4 ve C5 Ultra Güncellendi!

Xperia C4 ve C5 Ultra Güncellendi!

17 Ocak 2016
135 Görüntülenme
Koalisyon Nedir?

Koalisyon Nedir?

29 Temmuz 2015
102 Görüntülenme
VEPLUS ile yaşam kalitenizi yükseltin!

VEPLUS ile yaşam kalitenizi yükseltin!

26 Ağustos 2015
114 Görüntülenme
Android Combat Tower Defanse Oyunu

Android Combat Tower Defanse Oyunu

13 Kasım 2016
83 Görüntülenme
Böyle Saçma Röportaj Görülmedi – Hayrettin

Böyle Saçma Röportaj Görülmedi – Hayrettin

3 Mayıs 2016
104 Görüntülenme