Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

Football Manager 2018’in Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı

Oyun Haberleri Pazartesi Ekim 9th, 2017
678 Görüntülenme

Football Manager 2018 önümüzdeki ay piyasaya sürülecek ve geliştirici Sports Interactive oyunun yeni özelliklerini açıklamaya başladı. Şimdiye kadar gösterilen en büyük değişiklik, bir takım oyuncuların birlikte nasıl toplandığı ve takımın sahadaki performansını ve yöneticilik için ne kadar çok desteği sağladığını etkileyen takım dinamikleri eklenmesidir.

Aşağıdaki videoda SI, farklı takım kadrosu oyuncuların farklı ruh hallerini etkileyebileceği halde takım uyumunun oyuncunun niteliklerini nasıl artırabildiğini açıklıyor. Örneğin, farklı profesyonellik seviyelerine sahip oyuncuları imzalarsanız, takımınız sosyal gruplarda bölünmelerle sonuçlanabilir.

Geliştirici kısa bir süre önce Football Manager 2018’in güncellenmiş bir eşleme motoru içerdiğini ve oyuncuların diğer değişikliklerin yanında nasıl izlendiği üzerine genişleme yapacağını açıkladı. Bu özelliklerle ilgili daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

Football Manager 2018’in çıkış tarihi dışında, bu yılın başlığı hakkında şu an pek fazla şey bilinmiyor. Yönetim simi, 10 Kasım’da PC, Mac ve Linux için geliyor ve mobil ve tablet muadilleri Football Manager Mobile 2018 ve Football Manager Touch 2018 ile aynı anda başlatılıyor.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler