Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

Fotoğraf Çeken, Çağrı Cevaplayan Akıllı Çanta

Teknoloji Haberleri Perşembe Mart 19th, 2015
679 Görüntülenme

Akıllı ayakkabı, akıllı valiz, akıllı lamba, akıllı kılıf derken günümüzde “akılsız” bir şey kalmadı. Akıllı çantalar da yeni bir icat değil elbette ancak video/fotoğraf çekmekten kayıp telefonunuzu bulmaya kadar pek çok marifeti olan HiSmart, giyilebilir teknoloji alanında kendine önemli bir yer edineceğe benziyor.

İlk bakışta bildiğimiz postacı çantalardan farklı görünmeyen HiSmart, akıllı marifetlerini üzerinde bulunan butonlar sayesinde gerçekleştiriyor. Akıllı çanta, Bluetooth bağlantısı ve mobil uygulaması sayesinde hem iOS hem de Android işletim sistemli cep telefonlarıyla uyum içinde çalışıyor. Butonların içinde yer alan çipler, akıllı çantanın pek çok farklı özelliğini yönlendirmeyi mümkün kılıyor. Bunların arasında gelen aramaları cevaplama, müzik çalma, fotoğraf, video ve hatta selfie çekme, ses kaydetme gibi özellikler yer alıyor. Suya dayanıklı olan HiSmart, omuza takılabildiği gibi sırt çantası olarak da kullanılabiliyor.

HiSmart’ın geliştiricileri, fon toplama platformu Indiegogo’da hedefledikleri 50 bin doları kısa sürede elde edeceğe benziyor. Temmuz ayında 299 dolardan piyasaya sürülmesi beklenen akıllı çantaya bağış yapmanız durumunda 100 dolar indirimle sahip olabilirsiniz.

LOG

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler