Popup Resim Galeri Modülü Yapımı

Resimleri Popup Pencerede Gösterme

HTML & CSS ile Popup Pencere Yapımı

CSS ile Oluşturulmuş Takvim Şablonu

Frosmo.com Avrupadaki büyümesine Türkiyeyi de ekledi

E-Ticaret 4 Ağustos 2015
85 Görüntülenme

Dönüşüm optimizasyonu kategorisinde yer alan küresel girişimlerden biri olan Frosmo.com, kısa süre önce açıldığı Türkiye pazarında varlığını güçlendirmek istiyor. Frosmo Türkiye Ülke Müdürü Suphi Cankurt, Frosmo’nun Türkiye açılımı hakkında Webrazzi’ye özel bilgiler verdi.

Özellikle sıcak satış yapan e-ticaret sitelerine odaklanan Frosmo, 2008 yılında Mikael Gummerus tarafından Finlandiya’da kurulan bir girişim. İnternet tabanlı girişimlerin büyüme hedeflerine ulaşması için gerekli dönüşüm optimizasyonu desteğini sunuyor ve bu hizmetlerini 6 aydır Türkiye pazarına da taşımış durumda

Türkiye’de şu anda Suphi Cankurt dışında 1 çalışanı daha bulunan Frosmo, Türkiye’yi ‘hızlı gelişen e-ticaret pazarları arasında gördüğü için giriş yapmış. Avrupa ve Asya’da 14 farklı ülkede operasyonlarını yürüten girişimin Helsinki’deki merkez ofisinde 24 farklı ülke vatandaşı çalışıyor ve Frosmo’nun küresel bir girişim olduğunu bir başka açıdan doğruluyor.

Türkiye’de farklı segmentlere de ulaşmak istiyor

Türkiye Ülke Müdürü Suphi Cankurt’un verdiği bilgilere göre, Frosmo her ne kadar e-ticareti öne çıkarsa da Avrupa’da birçok havayolu şirketi, banka ve turizm şirketi gibi farklı segmentlerden müşterilere sahip. Dönüşüm optimizasyonu alanında bir kaç yerli ve yabancı girişimin mevcut olduğu Türkiye pazarında da bu çeşitliliği yakalamak istiyor.

Frosmo’nun bir araç değil, bir çözüm olduğunu ekleyen Cankurt, dönüşüm optimizasyonu ve kişiselleştirme ihtiyaçları için bir teknoloji platformu sunduklarını ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde Türkiye’deki popüler internet girişimlerine hizmet vermek istediklerini belirtiyor.

Helsinki dışında Stokolm (İsveç) ofisi de bulunan Frosmo, Kuzey Avrupa’dan güneye doğru bir büyüme gösteriyor ve haklı olarak nüfus itibarıyla önemli bir e-ticaret potansiyeline sahip Türkiye’yi de hedef tahtasına koymuş durumda.

Frosmo’nun önümüzdeki dönemde Türkiye’de ne kadar büyüyeceği meçhul ama A/B testleri, yeniden hedefleme, kişiselleştirme araçları ve veriye dayalı öngörü teknolojilerini en iyi şekilde harmanlayan girişimlerin daha başarılı oldukça net.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Nintendonun yeni konsolunda Virtual Reality olur mu?

Nintendonun yeni konsolunda Virtual Reality olur mu?

22 Haziran 2015
65 Görüntülenme
Periscope canlı yayınları artık Twitterda

Periscope canlı yayınları artık Twitterda

13 Ocak 2016
97 Görüntülenme
Huawei P9 Lite tanıtılmadan satışa sunuldu

Huawei P9 Lite tanıtılmadan satışa sunuldu

21 Nisan 2016
95 Görüntülenme
Anonymous Türkiye’ye neden saldırıyor.

Anonymous Türkiye’ye neden saldırıyor.

23 Ocak 2016
80 Görüntülenme