Volkan Bilimci, Aktif Haldeki Volkanın içine Düştü!

Google Oturum Sorunu Üzerine Resmi Açıklama

Google’ın anlık mesajlaşma uygulaması Allo masaüstüne geliyor

Öğrenci odaklı mobil sadakat uygulaması Mumbara, Denizli’den Anadolu’ya yayılmak istiyor

Galaxy S6 Android Marshmallow ve Touchwiz ile böyle görünecek

Mobil 16 Mart 2016
153 Görüntülenme

Samsung, yaklaşık bir ay önce Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini başlattı. Şirket şimdi de dünya çapında güncellemeyi sunmaya başladı. Muhtemelen tüm Galaxy S6 kullanıcıları iki hafta içinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini almaya başlayacak.

İlginizi çekebilir>>>HTC 10 (M10) dünya çapında en iyi kamera özelliklerine sahip olacak

Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile Touchwiz arayüzü de yenilendi. Durum böyle olunca Android Lollipop’lu Galaxy S6 ile Marshmallow’lu S6 arayüzünde oldukça değişiklikler oldu. Ne yazık ki Galaxy S6 bu güncelleme ile daima açık ekran ve geliştirilmiş oyun deneyimi Game Launcher özelliklerini alamadı.

Galaxy S6 kullanıcıları Samsung’un Mesajlar uygulamasının oldukça kullanışlı yeni bir özellik aldığını  fark edeceklerdir. Fotoğraf, video veya diğer herhangi bir medya paylaşırken, artık uygulamanın dışına geçecek. Facebook’un Messenger uygulaması gibi küçük bir pencere sanal klavye yerine açılacak ve bir galeri ya da vizör olarak hareket edecek. Ayrıca, paylaşılan video klipler artık Mesajlar uygulaması içinde doğrudan oynatılabilir olacak. Kameranın Pro Modu da nihayet Shutter Speed ​​kontrollerinin yanı sıra Beyaz Dengesi kaydırıcı özelliği de güncellendi. 

Galaxy S6’nın Android 6.0 Marshmallow ile nasıl göründüğünü merak ediyorsanız aşağıda ve sonraki sayfalarda eski ve yeni görüntünün karşılaştırılmasını inceleyebilirsiniz.

Resimlerde sol eski sürüm; sağ yeni sürüm…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
İşte Bu Güneş Sistemi [Video]

İşte Bu Güneş Sistemi [Video]

22 Eylül 2015
149 Görüntülenme
Dünyanın En Güzel 10 Dizisi

Dünyanın En Güzel 10 Dizisi

24 Mayıs 2016
152 Görüntülenme
Türkiye’deki En Popüler 10 YouTube Kanalı

Türkiye’deki En Popüler 10 YouTube Kanalı

12 Nisan 2016
226 Görüntülenme