Lüks Ve Konforlu Araçlar İle Yolculuğun Tadını Çıkarın

PHP ile Excel Dosyaları Okuma ve Oluşturma

OnePlus 5 Oreo güncellemesi ile Face Lock kilidini getiriyor

PHP Toplu Mail Gönderme

Galaxy S6 ve Galaxy S5 TouchWiz arayüzü karşılaştırması

Teknoloji Haberleri Pazar Mart 22nd, 2015
611 Görüntülenme

Samsung yeni nesil akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerinde TouchWiz arayüzünü tasarım noktasında büyük oranda korumayı sürdürdü. Ancak Samsung’un diğer arayüzlere oranla daha hantal çalışan, bünyesinde barındırdığı pek çok uygulama ve özellik nedeniyle sık sık şişen TouchWiz’i altyapısı itibariyle önemli ölçüde elden geçirmişe benziyor.

Tasarım tarafında yepyeni temalar bizleri karşılıyor ki, Samsung telefonlarda kullanıcılar artık tek bir arayüze mahkum olmaktan artık kurtuldu. Bir diğer önemli gelişme ise yerleşik gelen uygulamaların kaldırılabiliyor olmasıdır. Google, Samsung ve Microsoft’a ait ön yüklü uygulamaların büyük bölümünü telefonunuzdan kaldırarak arayüzü hafifletebilir ve daha fazla RAM verimliliği elde edebilirsiniz.

Tasarım tarafında sadece tema desteği bulunmuyor. Samsung arayüzün detaylarına indikçe ufak dokunuşlarla TouchWiz’i daha önceki modellerde olduğu gibi modern bir yapıya bürümeye devam ediyor.

Alt bölümde ve sonraki sayfalarda TouchWiz arayüzünün Galaxy S6 ve Galaxy S5 versiyonlarının fotoğraflar eşliğinde karşılaştırmasına göz atabilirsiniz.

1427027808_1.jpg

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler