Evden Eve Nakliyat

Haraketli Giriş Sayfası Tasarımı

Giriş ve Kayıt Sayfası

JS İletişim Sayfası Formu Şablonu

Bootstrap Kayıt Formu Tasarımı

Garanti Bankası 4.5G’nin hakkını veriyor: Cep Şubesi’nden “Görüntülü Kredi” hizmeti…

Mobil 19 Nisan 2016
67 Görüntülenme

Servisleriyle fark yaratan Garanti Bankası, “Görüntülü Kredi” hizmeti sunmaya başladı. İnternette 4.5G teknolojisinin gelmesiyle müşterilerin çok rahatça kullanabildikleri Görüntülü Kredi, Cep Şubesi’nden kredi başvurusu yaparken aynı zamanda bir uzmanla yüz yüze görüşmek isteyen kullanıcılar için yeni bir yöntem oluyor. Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında verilen hizmetten yararlanmak isteyenlerin müşteri temsilcisiyle görüntülü konuşabildiği bu hizmet, kredi başvurusu yapma, sonucu sorgulama ve ürünlerle ilgili bilgi alma imkânı sağlıyor. Müşteriler, uygulamada bulunan Kredi Başvurusu adımından Görüntülü Başvuru butonuna basarak Kredi Danışmanı ile görüntülü konuşma yapabiliyor. Üstelik kredi onayı sonrası, müşteriler kredi tutarını Cep Şubesi’nden ilgili işlemleri yaparak hesaplarına geçirebiliyorlar.

İnternetin hızlanmasını ve erişimin kolaylaşmasını sağlayan 4.5G teknolojisi, video tabanlı ürün ve hizmetlere talebi artırıyor. Günlük hayatta ve dijital teknolojilerin her alanında müşterilerin yanında olmak için çalışan Garanti Bankası da Cep Şubesi’ni kullanan müşterilerin bir danışmanla yüz yüze görüşme ihtiyacı duyabileceğini öngörüp, 4.5G teknolojisinden de yararlanarak, Görüntülü Kredi hizmetini bu şekilde kullanıma sundu. Bu gibi hizmetler sayesinde dijital platformlara insan dokunuşu sağlayarak, hizmeti kişiye özel hale getirmiş oluyor. Bu yeni hizmet sayesinde müşteriler evlerinin rahatlığında istedikleri bilgilere şubedeymiş gibi ulaşırken, yüz yüze hizmet veren uzmanlar sayesinde tüm sorularına da kapsamlı yanıt buluyorlar.

Görüntülü Kredi hizmeti için Garanti Cep Şubesi uygulamasını buradan indirebilir, tüm detaylar için Garanti.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Kartal ve Dağ Keçisinin Mücadelesi [Video]

Kartal ve Dağ Keçisinin Mücadelesi [Video]

13 Aralık 2015
59 Görüntülenme
Android N vs iOS pil savaşı!

Android N vs iOS pil savaşı!

12 Mart 2016
66 Görüntülenme
ATUGEM Teknoloji Kulübü kimdir?

ATUGEM Teknoloji Kulübü kimdir?

18 Nisan 2016
53 Görüntülenme
Bilimsel 10 Numara [Video]

Bilimsel 10 Numara [Video]

11 Ocak 2016
48 Görüntülenme
Sony Xperia C5 Ultranın fiyatı belli oldu

Sony Xperia C5 Ultranın fiyatı belli oldu

6 Ağustos 2015
53 Görüntülenme
En Güzel Vakitler Anneyle Geçer Diyenler Buyursun

En Güzel Vakitler Anneyle Geçer Diyenler Buyursun

25 Mayıs 2016
78 Görüntülenme
NASA’dan Drift Yapan Elektrikli Araba

NASA’dan Drift Yapan Elektrikli Araba

16 Nisan 2015
55 Görüntülenme