Black Lightning Web Site Tasarımı

Basics Web Site Tasarımı

Zenlike 1.0 Web Site Tasarımı

Summer Holiday Web Site Tasarımı

Gecelik Modelleri

Tanıtımlar Cuma Mart 18th, 2016
297 Görüntülenme

Türkiye’nin lider iç giyim sitesi www.Renklidolap.com, sizler için gecelik modellerini inceliyor. Gecelik modelleri, kadınların özel hayatlarındaki vazgeçilmezleridir. Gecelik modellerini kullanım amaçlarına, kumaş türlerine, veya tasarımlarına göre kategorilere ayırabiliriz.

Örneğin kullanım amaçlarına göre kategorize etmek gerekirse, klasik (günlük kullanım) ve fantazi gecelik modelleri diye ikiye ayırabiliriz.

Klasik, yani günlük kullanımda giyilen gecelikler, genelde fantazi amaçlı değil, genellikle rahat bir uyku çekmek isteyen, veya yalnızca güzel görünmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilebiliyor. Bu gecelikler genelde derin yırtmaç veya dekolte içermez, transparan değildirler. Penye ve saten kumaştan üretilen klasik gecelik modelleri en çok talep görenlerdir. Özellikle penye gecelik modelleri, kumaşlarının kalınlıkları ve pamuk oranı nedeniyle daha sağlıklıdır ve soğuğa karşı saten geceliklere göre daha koruyucudur.

Fantazi gecelik modelleri, klasik gecelik modellerinin aksine daha seksi görünmek amaçlı giyilir, ve sadece uyku amaçlı kullanılabilse de, genelde çiftlerin özel anlarına hitap eden bir gecelik türüdür. Genelde transparan olmakla birlikte, tül veya dantel tarzı kumaşlardan üretilseler de, transparan olmayan saten versiyonları da mevcuttur. Saten fantazi gecelik modelleri genelde ya babydoll şeklinde kısa ve derin dekolteli, ya da uzun, derin yırtmaçlı ve derin dekoltelidir. Ayrıca söz konusu fantazi olduğundan, saten ve tül dışında da kumaş türleri kullanılabilmektedir. Kottan deriye, lateksten zincire kadar pek çok fantazi gecelik türü mevcuttur. Ayrıca teddy, badi, mayokini isimleriyle anılan gecelik türleri de fantazi kategorisinde anılabilir.

Fantazi gecelik modelleri özellikle ülkemizde yoğun talep görmektedir. Her kesimden, her sosyal statüden, her inançtan kadınlar, fantazi gecelik modelleri satın almakta ve kullanmaktadır. Genelde kırmızı ve siyah renkler, en çok talep edilen renkler olsa da, hemen hemen her renkten gecelik modelleri talep görebilmektedir.

Saten gecelik modelleri

RenkliDolap.com, en çok talep gören gecelik modellerinden, saten gecelikleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor. Sadece 15.90 TL’den başlayan fiyatlarla saten geceliklere sahip olabilirsiniz. Üstelik bütçenize ve kalite arayışınıza göre Türkiye’nin en kaliteli saten gecelik markalarının ürünlerini de Renklidolap.com’da bulabilirsiniz. Hem uzun, hem kısa, hem derin yırtmaçlı, hem klasik, fantazi ve sabahlık takımlara kadar satenin her çeşidi sizlere sunuluyor.

Türkiye’de saten gecelik modelleri üreten başlıca iç giyim markaları, NBB, Nilay, Bondy, Pierre Cardin, Maranda, Denizgülü gibi markalar olmakla birlikte, Çeşitli Çin markaları da Türkiye piyasasına girmiştir, fakat gerek kalite, gerekse de sağlık açısından bekleneni vermeyi başaramayan Çin malı gecelikleri satın alırken, sağlığınız için AZO testinden geçip geçmediğini kontrol ediniz. AZO boyar maddesi kanserojen olup, sağlınızı tehdit eder.

Tasarımına Göre Gecelik Modelleri

RenkliDolap.com’da, bütün gecelik modellerini bulabilirsiniz. Özellikle fantazi gecelik modelleri arasında o kadar çok tür ve tasarım vardır ki, size bunlardan kısaca bahsetmek istedik.

Uzun Tül gecelikler: Genelde fantazi amaçlı kullanılırlar ve adlarından anlaşılabileceği gibi tül ağırlıklı kumaştan üretilirler. Genelde astarsız kullanıldıkları için iç kısmı gösterirler ve daha seksi bir görünüm elde edilmesini sağlarlar. Tül kumaşın bazı kısımlaroı güpürlerle veya saten kumaşla süslenebilir.

Babydoll (kısa gecelikler): Babydoll türü gecelik modeller, genelde daha kısa, bel kısmından vücudu saran, ve klasik gecelik modellerine göre daha seksi gecelik türleridir. Genelde fantazi amaçlı kullanılsa da, günlük hayatta da pek çok kadın tarafından uyku sırasında tercih edilmektedir.

Teddy, Body, Mayokini: Bu gecelik türleri de genelde fantazi amaçlı kullanılır. Külot kısmından aşağısı yoktur ve külot kısmından birleşik olarak askılara kadar tek parça olarak ilerlerler. Kimi mayokini gecelik türleri, transparandır ve büstiyerlidir. Kaplı ve kap ölçülü fantazi mayokini gecelikler olduğu gibi göğüs kısmı standart olan türleri de mevcuttur.

Uzun Saten Gecelikler: Uzun saten gecelikler, saten kumaştan üretilen, ve diz altı veya bileklere kadar uzanan gecelik türleridir. Zarif ve şık yapılarıyla çok tercih edilirler. Saten kumaşta esneklik olmadığı için genelde yırtmaçlı olurlar, yırtmaçların boyu tasarıma göre değişebilir. Genelde fantazi amaçlı kullanılanların yırtmaçları kalçaya kadar uzanabilir ve derin dekolteli olabilirler.

Sizde gecelik modelleri alışverişi yapmak istiyorsanız, Renklidolap.com’dan güvenli ve gizli alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanı ile.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
İğne Oyası Yazma Modelleri ve Gelişimi

İğne Oyası Yazma Modelleri ve Gelişimi

Salı Mart 28th, 2017
663 Görüntülenme
Rüzgar gülü fiyatları; Rüzgar Gülü Nedir

Rüzgar gülü fiyatları; Rüzgar Gülü Nedir

Salı Mart 28th, 2017
678 Görüntülenme
SEO Paketleri İçerisinde Ne Satın Alıyorsunuz?

SEO Paketleri İçerisinde Ne Satın Alıyorsunuz?

Salı Mart 28th, 2017
628 Görüntülenme
Yeni Monopoly Empire, Mangala ve Scrabble Nedir?

Yeni Monopoly Empire, Mangala ve Scrabble Nedir?

Salı Mart 14th, 2017
1.166 Görüntülenme
İslami Oteller

İslami Oteller

Salı Şubat 28th, 2017
1.346 Görüntülenme
Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Çarşamba Şubat 15th, 2017
1.083 Görüntülenme
Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

Çarşamba Şubat 15th, 2017
824 Görüntülenme
Ebeveynler Self Spy İle Çocuklarının Telefonunu İzlemeli

Ebeveynler Self Spy İle Çocuklarının Telefonunu İzlemeli

Pazartesi Şubat 6th, 2017
617 Görüntülenme
Instagram Beğeni Kasma

Instagram Beğeni Kasma

Cuma Şubat 3rd, 2017
1.097 Görüntülenme
Google, Yandex, Bing Arama Motoru

Google, Yandex, Bing Arama Motoru

Salı Ocak 31st, 2017
587 Görüntülenme
Bunlar da var!
LG G5 İnceleme

LG G5 İnceleme

Salı Mayıs 10th, 2016
271 Görüntülenme
Google şirketleri, Alphabet altında nasıl yapılandırılıyor?

Google şirketleri, Alphabet altında nasıl yapılandırılıyor?

Salı Ağustos 11th, 2015
276 Görüntülenme
Dağınık Duran Koltuklara Bakın Ne Oldu [Video]

Dağınık Duran Koltuklara Bakın Ne Oldu [Video]

Salı Şubat 16th, 2016
219 Görüntülenme
itiraf.com’dan 35 Seçme Komik İtiraf

itiraf.com’dan 35 Seçme Komik İtiraf

Cumartesi Nisan 16th, 2016
272 Görüntülenme
Meizu’dan Ubuntu tabanlı bir akıllı telefon geliyor

Meizu’dan Ubuntu tabanlı bir akıllı telefon geliyor

Pazartesi Şubat 15th, 2016
272 Görüntülenme