Evden Eve Nakliyat

En Çok Para Kazandıran 20 Meslek

Mr. Robot’tan 10 Efsane Sahne

90’lı Yılların En Popüler 7 Oyunu

Milli Takımların Sloganları

Gecelik Modelleri

Tanıtımlar 18 Mart 2016
120 Görüntülenme

Türkiye’nin lider iç giyim sitesi www.Renklidolap.com, sizler için gecelik modellerini inceliyor. Gecelik modelleri, kadınların özel hayatlarındaki vazgeçilmezleridir. Gecelik modellerini kullanım amaçlarına, kumaş türlerine, veya tasarımlarına göre kategorilere ayırabiliriz.

Örneğin kullanım amaçlarına göre kategorize etmek gerekirse, klasik (günlük kullanım) ve fantazi gecelik modelleri diye ikiye ayırabiliriz.

Klasik, yani günlük kullanımda giyilen gecelikler, genelde fantazi amaçlı değil, genellikle rahat bir uyku çekmek isteyen, veya yalnızca güzel görünmek isteyen kadınlar tarafından tercih edilebiliyor. Bu gecelikler genelde derin yırtmaç veya dekolte içermez, transparan değildirler. Penye ve saten kumaştan üretilen klasik gecelik modelleri en çok talep görenlerdir. Özellikle penye gecelik modelleri, kumaşlarının kalınlıkları ve pamuk oranı nedeniyle daha sağlıklıdır ve soğuğa karşı saten geceliklere göre daha koruyucudur.

Fantazi gecelik modelleri, klasik gecelik modellerinin aksine daha seksi görünmek amaçlı giyilir, ve sadece uyku amaçlı kullanılabilse de, genelde çiftlerin özel anlarına hitap eden bir gecelik türüdür. Genelde transparan olmakla birlikte, tül veya dantel tarzı kumaşlardan üretilseler de, transparan olmayan saten versiyonları da mevcuttur. Saten fantazi gecelik modelleri genelde ya babydoll şeklinde kısa ve derin dekolteli, ya da uzun, derin yırtmaçlı ve derin dekoltelidir. Ayrıca söz konusu fantazi olduğundan, saten ve tül dışında da kumaş türleri kullanılabilmektedir. Kottan deriye, lateksten zincire kadar pek çok fantazi gecelik türü mevcuttur. Ayrıca teddy, badi, mayokini isimleriyle anılan gecelik türleri de fantazi kategorisinde anılabilir.

Fantazi gecelik modelleri özellikle ülkemizde yoğun talep görmektedir. Her kesimden, her sosyal statüden, her inançtan kadınlar, fantazi gecelik modelleri satın almakta ve kullanmaktadır. Genelde kırmızı ve siyah renkler, en çok talep edilen renkler olsa da, hemen hemen her renkten gecelik modelleri talep görebilmektedir.

Saten gecelik modelleri

RenkliDolap.com, en çok talep gören gecelik modellerinden, saten gecelikleri en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor. Sadece 15.90 TL’den başlayan fiyatlarla saten geceliklere sahip olabilirsiniz. Üstelik bütçenize ve kalite arayışınıza göre Türkiye’nin en kaliteli saten gecelik markalarının ürünlerini de Renklidolap.com’da bulabilirsiniz. Hem uzun, hem kısa, hem derin yırtmaçlı, hem klasik, fantazi ve sabahlık takımlara kadar satenin her çeşidi sizlere sunuluyor.

Türkiye’de saten gecelik modelleri üreten başlıca iç giyim markaları, NBB, Nilay, Bondy, Pierre Cardin, Maranda, Denizgülü gibi markalar olmakla birlikte, Çeşitli Çin markaları da Türkiye piyasasına girmiştir, fakat gerek kalite, gerekse de sağlık açısından bekleneni vermeyi başaramayan Çin malı gecelikleri satın alırken, sağlığınız için AZO testinden geçip geçmediğini kontrol ediniz. AZO boyar maddesi kanserojen olup, sağlınızı tehdit eder.

Tasarımına Göre Gecelik Modelleri

RenkliDolap.com’da, bütün gecelik modellerini bulabilirsiniz. Özellikle fantazi gecelik modelleri arasında o kadar çok tür ve tasarım vardır ki, size bunlardan kısaca bahsetmek istedik.

Uzun Tül gecelikler: Genelde fantazi amaçlı kullanılırlar ve adlarından anlaşılabileceği gibi tül ağırlıklı kumaştan üretilirler. Genelde astarsız kullanıldıkları için iç kısmı gösterirler ve daha seksi bir görünüm elde edilmesini sağlarlar. Tül kumaşın bazı kısımlaroı güpürlerle veya saten kumaşla süslenebilir.

Babydoll (kısa gecelikler): Babydoll türü gecelik modeller, genelde daha kısa, bel kısmından vücudu saran, ve klasik gecelik modellerine göre daha seksi gecelik türleridir. Genelde fantazi amaçlı kullanılsa da, günlük hayatta da pek çok kadın tarafından uyku sırasında tercih edilmektedir.

Teddy, Body, Mayokini: Bu gecelik türleri de genelde fantazi amaçlı kullanılır. Külot kısmından aşağısı yoktur ve külot kısmından birleşik olarak askılara kadar tek parça olarak ilerlerler. Kimi mayokini gecelik türleri, transparandır ve büstiyerlidir. Kaplı ve kap ölçülü fantazi mayokini gecelikler olduğu gibi göğüs kısmı standart olan türleri de mevcuttur.

Uzun Saten Gecelikler: Uzun saten gecelikler, saten kumaştan üretilen, ve diz altı veya bileklere kadar uzanan gecelik türleridir. Zarif ve şık yapılarıyla çok tercih edilirler. Saten kumaşta esneklik olmadığı için genelde yırtmaçlı olurlar, yırtmaçların boyu tasarıma göre değişebilir. Genelde fantazi amaçlı kullanılanların yırtmaçları kalçaya kadar uzanabilir ve derin dekolteli olabilirler.

Sizde gecelik modelleri alışverişi yapmak istiyorsanız, Renklidolap.com’dan güvenli ve gizli alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanı ile.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Havuz Ve Malzeme Listesi

Havuz Ve Malzeme Listesi

4 Aralık 2016
48 Görüntülenme
Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

4 Aralık 2016
44 Görüntülenme
Hemen Kredi Notu Öğren

Hemen Kredi Notu Öğren

4 Aralık 2016
53 Görüntülenme
Kolayca Fatura Sorgulayın

Kolayca Fatura Sorgulayın

4 Aralık 2016
68 Görüntülenme
Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

1 Aralık 2016
180 Görüntülenme
Akser ile Evden Eve Nakliyat

Akser ile Evden Eve Nakliyat

27 Kasım 2016
163 Görüntülenme
Facebook Zynga Texas Holdem Chip Satışı

Facebook Zynga Texas Holdem Chip Satışı

27 Kasım 2016
142 Görüntülenme
Bir Çiftliğin Olmasını İster misin?

Bir Çiftliğin Olmasını İster misin?

26 Kasım 2016
151 Görüntülenme
Neden Cloud Hosting Kullanmalıyım?

Neden Cloud Hosting Kullanmalıyım?

21 Kasım 2016
174 Görüntülenme
Kahvaltı Sofralarının Vazgeçilmez Lezzeti Acuka

Kahvaltı Sofralarının Vazgeçilmez Lezzeti Acuka

20 Kasım 2016
177 Görüntülenme
Bunlar da var!
İki Ayağı Üzerinde Yürüyen At [Video]

İki Ayağı Üzerinde Yürüyen At [Video]

21 Şubat 2016
98 Görüntülenme
Flat UI Buton Tasarımı 2

Flat UI Buton Tasarımı 2

28 Eylül 2016
66 Görüntülenme
Nevzat Aydın yatırımcılığı neden sevmiyor?

Nevzat Aydın yatırımcılığı neden sevmiyor?

17 Haziran 2015
87 Görüntülenme
WordPress TrtHaber Yerel Haber Botu – Bot MASTER

WordPress TrtHaber Yerel Haber Botu – Bot MASTER

29 Aralık 2015
332 Görüntülenme