PHP ile Excel Dosyaları Okuma ve Oluşturma

OnePlus 5 Oreo güncellemesi ile Face Lock kilidini getiriyor

PHP Toplu Mail Gönderme

Apple iPhone X şu anda 14 yeni ülkede satışa sunuluyor

Giphy ile Fotoğraflarınızı GIF’lere Dönüştürün!

İnternet Haberleri Salı Temmuz 25th, 2017
367 Görüntülenme

Geçtiğimiz her gün GIF’ler daha da popüler olmaya başladı. Üstelik popüler web siteler de GIF desteklerini eksik etmiyorlar. Bu alanda da Giphy, GIF’lerimizi paylaşmak ve oluşturmak için müthiş avantajlar sağlıyor. Üstelik uygulama indirme derdimiz de ortadan kalkıyor ve direkt olarak site üzerinden mobil platformda GIF’ler oluşturabileceğiz.

IOS veya Android cihazlarınızda  Mobil GIF Maker sayfasına giderek, ister cihazınızdan medyayı yükleyerek, ister de link yapıştırarak kendi GIF’lerinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca oldukça kolay bir kullanım sağladığından, GIF oluşturmak da zevkli bir hale geliyor.

Ayrcıa Giphy, yapılan GIF’lere birçok değişik özellik ve görsel de ekleme şansı sunarak, kullanıcları kendisine çekmekte başarılı oluyor. GIF’inizin üzerine birçok etiket ve yazı ekleyebilirsiniz. GIF üzerinde düzenlemeler bittiğinde ise ister GIF’inizi GIF kütüphanesine yükleyebilir, isterseniz de dosyayı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İlgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.webtekno.com/giphy-nin-mobil-web-sayfasiyla-telefonunuzdaki-videolari-ve-fotograflari-gif-lere-donusturebilirsiniz-h31671.html

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler