Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

Google Oturum Sorunu Üzerine Resmi Açıklama

İnternet Haberleri Cumartesi Şubat 25th, 2017
694 Görüntülenme

Google ekosisteminin ulaştığı boyutla birlikte artık telefon rehberimizi Google hesabımızda tutuyor, iş ve özel dosyalarımızı Google hesabımıza yüklüyor hatta Android telefonumuzdaki her şeyi Google hesabımız üzerinden gerçekleştiriyoruz. Hal böyle olunca da Google hesapları ile ilgili yaşanan en ufak bir problem bile insanlarda şüphe uyandırabiliyor.

Google Drive Dosyaları, Artık Google’ın Arama Uygulamasıyla Aranabiliyor

Bu sabah milyonlarca Google kullanıcısının aniden oturumunun kapanmış ve kullanıcıların tekrar telefonlarında ya da web üzerinden kullandığı Google servislerinde oturum açması gerekmişti. Toplu bir şekilde bu tarz bir olayın yaşanması ise Google’ın kullanıcı bilgilerine yönelik bir siber saldırı gerçekleşme ihtimalini gündeme getirdi.

Konuyla ilgili hızlı bir şekilde açıklama hazırlayan Google, ilgili problemin oturum açma ile alakalı bir sorun olduğunu dile getirerek kullanıcı bilgilerinin güvende olduğunu ve herhangi bir siber saldırının söz konusu olmadığını açıkladı. Kullanıcılar aynı şekilde Google hesaplarını gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilecek.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler