Evden Eve Nakliyat

Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Steve Jobs’tan 13 İlham Verici Söz

Ülkelere Ait Sloganlar | Video 1

Google Reklamcılığında Bir Marka En Pazarlama

İnternet, Teknoloji Haberleri 30 Mart 2016
130 Görüntülenme

Ülkemizde her geçen gün internet üzerinden yapılan alışverişler artıyor. Öyle ki 2015 yılı ölçümlerine göre, Türkiye’de her 100 kişiden 18’i internet üzerinden bir ürün ya da hizmet satın almakta. Bu satışlarda reklamların payı ise oldukça büyüktür. İşletmeler, Google’a reklam vererek satışlarını arttırıp işletmelerini büyütür hale gelmişlerdir. İstanbul’da hizmet veren En Pazarlama Dijital Pazarlama Ajansı, işletmelerin ihtiyaç duyduğu Google reklamlarını yayınlanmasında yardımcı olup danışmanlık hizmeti vermektedir. “Markanızı sektöründe sanal dünyanın lideri yapıyoruz” sloganı ile dikkatleri üzerine çeken firma, çok sayıda önemli kuruluşlara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Siz, Google’da Nereye Bakıyorsunuz?

Google Reklamcılığında Bir Marka En Pazarlama - 1

Kullanıcı davranışlarını bilmek ve analiz etmek oldukça önemlidir. Hepimiz, Dünya arama motoru devi Google’da bir arama yaptığında ilk sıraları tercih ederiz.  Bu tercihlerimiz aslında bilinçlidir de. Yapılan araştırmalara göre, kullanıcıların %100’ü üst sıradaki sitelere baktığı tespit edilmiştir. Önemli bir nokta da kullanıcıların üst sırada yer alan siteler ile güvenilirlik arasında ilişkidir. Kullanıcıların %36’sı üst sıralarda yer alan sitelerin, işletmelerin güvenilir marka sahibi olduklarını düşünmektedirler. Tüm bu noktalar birlikte değerlendirildiğinde google reklam verme ile bir işletmenin neler kazanabileceği tahmin etmeniz çok zor olmayacaktır. Google reklam verme servisi olan Adwords reklamları ile işletmeniz Google’da üst sıralarda yer alarak satışlarınızı arttırabilir ve alınacak danışmanlık hizmetleri ile marka haline gelebilirsiniz.

Ücretsiz Sektör ve Site Analizi

Yılların verdiği deneyim ve sertifikalı uzmanlarıyla dijital pazarlama ajansı olarak hizmet veren En Pazarlama,işletmelerin Google reklamcılığında en iyi hizmeti, en uygun koşulda sağlamaları için ücretsiz sektör ve site analizi yapmaktadır. Yapılan detaylı analizler sonucu sitenin faaliyet gösterdiği sektör ve ihtiyacı olduğu reklam alanları müşteriye sunum olarak gönderilir. Google reklamcılığına dair güncel haberlerin, sektörel araştırma yazılarını yer aldığı enpazarlama.com sektörün ülkemizde önemli eksiklerinden biri olan yerel bilgi paylaşımını da oldukça önemsemektedir.

Google Reklamcılığında Bir Marka En Pazarlama - 2

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Microsoft Yapay Zeka ile Yaş Tahmin Ediyor

Microsoft Yapay Zeka ile Yaş Tahmin Ediyor

2 Mayıs 2015
69 Görüntülenme
Antalya Araç Kiralama

Antalya Araç Kiralama

22 Mart 2016
93 Görüntülenme
Ağır Çekimde Molotof Kokteylinin Yanışı

Ağır Çekimde Molotof Kokteylinin Yanışı

31 Ağustos 2015
71 Görüntülenme
Akıllı Saat Pazarının Tek Hakimi Samsung

Akıllı Saat Pazarının Tek Hakimi Samsung

11 Mart 2015
74 Görüntülenme
Fotoğraflı Kötü Espri Yarışması

Fotoğraflı Kötü Espri Yarışması

20 Nisan 2016
91 Görüntülenme