Evden Eve Nakliyat

Geçişli Slider Yapımı

Otomatik Geçişli Slider Yapımı

Dünyanın En Pahalı 14 Maddesi

Tek parça 720p türkçe dublaj film izle – 720pfilmizle.tv

Google’ın İndirim Günleri Kapsamında 0.60 Kuruşa Düşürdüğü 10 İşe Yarar Uygulama

Mobil 5 Mart 2016
82 Görüntülenme

Kullanıcıların ilgilerini çekecek farklı kategoriler eklediği Play Store’a farklı bir görünüm kazandıran Google, yeni bir kampanyayı daha başlattı. Daha önce “25MB’tan Az Oyunlar” gibi birçok kullanıcının ilgisini çekecek alternatif kategoriler üreten Google, şimdi de tümü 0.60 kuruş olan bazı uygulamaların yer aldığı bir liste yayınladı.

Uygulamaların birçoğu fotoğraf düzenleme üzerine olsa da ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Müzik severler ve gökyüzüne ilgisi olanlar için de birkaç uygulamanın yer aldığı listenin tamamını madde madde açıklayalım:
   Tiny Planet Fx Pro Bu uygulama ile farklı bir donanıma ihtiyaç duymadan ‘balık gözü etkisi’ ile sanki uzaydan çekmişsiniz gibi fotoğraflar elde edebilirsiniz.

   Nova Launcher Prime Android ile çalışan tüm cihazlarınızı daha kullanışlı ve hızlı hale getiren Launcher uygulamalarından olan Nova Launcher Prime’ı da 0.60 kuruşa satın alabilirsiniz.

   djay 2 Android cihazınızı bir DJ sistemine dönüştürmenizi sağlayacak olan djay 2 ile isterseniz Spotify hesabınıza doğrudan bağlanabilirsiniz.

   Poweramp Full Version Unlocker Android için geliştirilen başarılı müzik player uygulamalarından olan Poweramp Full Version Unlocker’ı farklı temalarla özelleştirip daha hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

   FlightTrack 5 Farklı bir yapıya sahip olan FlightTrack 5 ile gökyüzünde olan tüm faaliyetleri takip edebilirsiniz. Örneğin gökyüzünde gördüğünüz bir uçağın nereden gelip nereye gittiğini detaylı olarak gözlemleyebilirsiniz.

   SuperPhoto Full Play Store’daki en detaylı fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan SuperPhoto ile fotoğraflarınızı göründüğünden çok daha güzel bir hale dönüştürebilirsiniz.

   Color Splash Effect Pro Bir başka fotoğraf düzenleme uygulaması olan Color Splash Effect Pro, zengin efekt kütüphanesiyle fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz sayıda kişiselleştirme imkanı sunuyor.

   Smart Launcher Pro 3 Bu uygulama ise Android cihazınızdaki uygulamaları kategorize etmenizi sağlıyor. Müzik, fotoğraf, oyun, sosyal gibi kategoriler ile uygulamalarınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.

   Runtastic Road Bike PRO Telefonunuzu bir bisiklet bilgisayarına dönüşmesini sağlayan Runtastic Road Bike PRO ile yeni rotalar dahil olmak üzere birçok istatistiğe erişebilirsiniz.

   Paper Camera Karikatür tarzında fotoğraflardan hoşlanan kullanıcıların beğeneceğini düşündüğüm Paper Camera ile çektiğiniz fotoğrafları sanki kalemle çizmişsiniz gibi bir hale getirebilir, ayrıca bu fotoğrafların üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Uygulamaların indirme bağlantısına şuradan ulaşabilirsiniz. 2 Adet iPhone 6S Hediye Ediyoruz! Katılmak için tıkla.

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Helikopter Nasıl Yapılır? [Video]

Helikopter Nasıl Yapılır? [Video]

21 Şubat 2016
105 Görüntülenme
Modern Warfare Trilogy Eski Konsollarda Oynanacak!

Modern Warfare Trilogy Eski Konsollarda Oynanacak!

16 Mayıs 2016
82 Görüntülenme
iPhone 6S Kaynayan Boyaya Atılırsa [Video]

iPhone 6S Kaynayan Boyaya Atılırsa [Video]

14 Şubat 2016
123 Görüntülenme
Appleın gizlediği 5 özel patent

Appleın gizlediği 5 özel patent

19 Kasım 2015
85 Görüntülenme
3 Gereksiz Mobil Uygulamayı Test Ettik

3 Gereksiz Mobil Uygulamayı Test Ettik

26 Mart 2016
64 Görüntülenme