Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

GTA, BBC’de TV Programı Oluyor

Teknoloji Haberleri Pazartesi Mart 16th, 2015
629 Görüntülenme
GTA, BBC

Oyun dünyasında her zaman uzun soluklu etki bırakan oyun serisi herhalde GTA olmuştur. Her çıktığı sene en çok satanlar arasına girerek adını uzun süre tepede tutan, bir sonraki çıkana kadar da sürekli olarak neredeyse top 10 içinde kalmayı başaran GTA serisi şimdi de TV’ye konuk olacak.

İngiltere’nin devlet televizyonu olan BBC’de Rockstar Games firması ve GTA ile ilgili bir program hazırlığı başladı. Çok satan oyunla ilgili bir anlamda yapım aşamasını da gösterecek olan program, bir nevi canlandırma niteliğinde olacak.

90 dakikalık GTA programının senaritlerinden olan eski Gamespot yazarı Guy Cocker, Twitter’dan yaptığı açıklamada GTA programının 90 dakikalık bir drama olacağını belirtti. 90 dakika normal bir film süresi olduğunu düşünürsek muhtemelen yapım aşamasını gösterecek olan bir biyografi filmi niteliğinde olacak.

BBC Two kanalından yayımlanacak olan şovun ya dvd olarak ya da internetten BBC tarafından yayımlandığında izleme imkanına sahip olacağız. Bu arada projeye Rockstar firmasının dahil olmadığını belirtelim.

Süper Karga

Haberin Tamamı İçin: http://superkarga.com/gta-bbcde-tv-progr…

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler