Volkan Bilimci, Aktif Haldeki Volkanın içine Düştü!

Google Oturum Sorunu Üzerine Resmi Açıklama

Google’ın anlık mesajlaşma uygulaması Allo masaüstüne geliyor

Öğrenci odaklı mobil sadakat uygulaması Mumbara, Denizli’den Anadolu’ya yayılmak istiyor

Güzellik ve bakım randevusu için SaaS girişimi Blissbooker, Türkiyeye açılıyor

Girişimler 5 Ocak 2016
213 Görüntülenme

Güzellik ve bakım randevusu siteleri arasında Güney Avrupa’nın önde gelen girişimi Blissbooker Türkiye’ye açılıyor. Geçtiğimiz Ekim ayında Türkiye ülke müdürünü atayan Blissbooker’ın web sayfasının Türkçe sürümü için hazırlıkların devam ettiği görülebiliyor.

2014 yılında daha önce Groupon İspanya’nın kurucu ortağı olarak görev yapan Boris Hageney tarafından kurulan Barcelona merkezli Blissbooker, güzellik ve bakım sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için SaaS modelinde online randevu yönetim sistemi sunuyor. Halihazırda küresel bir vizyonla kurulan girişim bugün Barcelona ile birlikte Madrid, Milan, Roma, Paris, Lizbon ve Moskova olmak üzere yedi şehirde ve beş ülkede faaliyet gösteriyor. İspanya’da 20 binden fazla bakım servisini listeleyen Blissbooker için İtalya’da bu sayı 5 bini geçiyor.

Blissbooker’ın yatırım geçmişiyle ilgili net bir bilgi yok ancak Barcelonalı girişimci ve yatırımcı Georg Stockinger‘ın girişimin yatırımcısı olduğu belirtiliyor. Bir süre önce incelediğimiz yerli girişim Kolay Randevu’ya benzer şekilde, Blissbooker üzerinden güzellik ve bakım ihtiyacınıza göre konum tabanlı olarak salon arayabiliyor ve Blissbooker altyapısı kullanan işletmelerde online randevu yaptırabiliyorsunuz. Randevular için en iyi fiyat garantisi veren Blissbooker üzerinden randevunuzla ilgili geri bildirim vermeniz de mümkün.

Blissbooker’ın Türkiye’ye açılış henüz resmen duyurulmuş değil. Eğer planlarında bir değişiklik olmazsa, girişimin kısa sürede İstanbul’da faaliyete başlamasını bekleyebiliriz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
2015 yılının en gözde İsrailli girişimleri

2015 yılının en gözde İsrailli girişimleri

21 Eylül 2015
172 Görüntülenme
Birbirinden Efsane Özel Tasarım Klavye Tuşları

Birbirinden Efsane Özel Tasarım Klavye Tuşları

7 Haziran 2015
196 Görüntülenme