NASA açıkladı: Üçü yaşanabilir 7 yeni gezegen keşfedildi

Turkcell ve Yandex, Yerli Arama Motoru ‘Yaani’ İçin Ortak Oldular

Hindistan’da Yenilenmiş Galaxy Note 7 Satılacağı İddiaları Yalanlandı

Apple, merakla beklenen yeni kampüsü Apple Park’ı Nisan’da açıyor

Haftanın Mobil Oyunları – 31 Ocak

Oyun 1 Şubat 2016
162 Görüntülenme

Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOSAndroid ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Haftanın en iyi ve en yeni mobil oyunları

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

Haftanın Mobil Oyunları – 24 Ocak

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları sizler için bir araya getiriyoruz….

İşte haftanın mobil oyunları

Bir başka haftanın Mobil oyunları bölümünde, en iyi ve en yeni Mobil oyunları sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Mobil oyunları.

Rolling Sky

Mobil oyun pazarının kaliteli beceri oyunlarından olan Rolling Sky, yalnızca 39 MB büyüklüğünde. Kontrol ettiğimiz topu mümkün olduğunca ileri taşımayı amaçladığımız oyun, basit ve eğlenceli bir oynanışa sahip.

Turbo Chilli firmasının yeni beceri ve masa oyunu olan Rolling Sky, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

:: Rolling Sky oyununu Android için buradan indirebilirsiniz. :: Rolling Sky oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

Kır Geç

Haftanın yerli oyunlarından olan Kır GeçAbdullah Fırat adlı geliştiricinin yeni oyunu. Pazarın en başarılı yerli oyunlarından olan Kır Geç, 23 MB boyutlarında. Şimdilik sadece Android için yayınlanan oyun, yakın zamanda iOS ve Windows Phone platformlarına da gelecek.

Wonderkid Development firmasının oyunu olan Kır Geç, sadece Android platformu için ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Maalesef Windows Phone ve iOS platformları için mevcut değil.

:: Kır Geç oyununu Android için buradan indirebilirsiniz.

Sandstorm: Pirate Wars

Oyun Dünyasının tanınan firmalarından olan Ubisoft’un yeni mobil oyunu olan Sandstorm: Pirate Wars, haftanın aksiyon ve macera oyunlarından. Başarılı grafikleri ile dikkatleri çeken oyun, 144 MB büyüklüğünde.

Macera oyunlarını sevenler için oldukça başarlı bir alternatif olan Sandstorm: Pirate Wars, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

:: Sandstorm: Pirate Wars oyununu Android için buradan indirebilirsiniz. :: Sandstorm: Pirate Wars oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

The Room Three

Mobil oyun pazarının efsane bulmaca oyunlarından The Room, yeni oyunu olan The Room Three ile karşımızda. The Room serisinin devamı niteliğinde olan The Room Three, 539 MB boyutları ile oldukça büyük bir oyun.

Fireproof Games firmasını yeni oyunu olan The Room Three, hem Android hem de iOS platformları için ücretli (12,99 TL) olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

:: The Room Three oyununu Android için buradan indirebilirsiniz. :: The Room Three oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

Guardian Stone : Second War

Haftanın RPG oyunlarından olan Guardian Stone : Second War, pazarın en eğlenceli oyunlarından. Başarılı grafiklere ve basit bir oynanışa sahip olan Guardian Stone : Second War, 47 MB büyüklüğünde.

NHN Entertainment firmasının yeni oyunu olan Guardian Stone : Second War, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak mevcut durumda. Maalesef Windows Phone için mevcut değil.

:: Guardian Stone : Second War oyununu Android için buradan indirebilirsiniz. :: Guardian Stone : Second War oyununu iOS için buradan indirebilirsiniz.

:: Sizce bu haftanın en iyi mobil oyunu hangisi?

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Metroda Yayılan Gülme Hastalığı [Video]

Metroda Yayılan Gülme Hastalığı [Video]

24 Ekim 2015
225 Görüntülenme
Samsung Galaxy A3 (2016) İnceleme

Samsung Galaxy A3 (2016) İnceleme

20 Şubat 2016
318 Görüntülenme
2016 Kariyer ve Kişisel Galibiyet Trendleri

2016 Kariyer ve Kişisel Galibiyet Trendleri

7 Mayıs 2016
155 Görüntülenme
Misafir Gezmesinde En Çok Yaşanan 15 Şey

Misafir Gezmesinde En Çok Yaşanan 15 Şey

24 Nisan 2016
131 Görüntülenme
Amazon’a İHA Denemesi İçin İzin

Amazon’a İHA Denemesi İçin İzin

21 Mart 2015
158 Görüntülenme