Evden Eve Nakliyat

İnsanlık Tarihin En Etkili 10 Buluşu

PHP ile Twitter API Kullanarak Uygulamaya Bağlanma

Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

HTC 10’daki Süper Uygulama, Artık Tüm Android’ler İçin İndirilebilir Durumda!

Mobil 15 Nisan 2016
86 Görüntülenme

Google Play Store’da cihazınızın RAM’ini optimize etmenizi sağlayan aslında birçok uygulama mevcut (Clean Master, CCleaner gibi). Fakat HTC’nin 10 ismindeki modeliyle birlikte hizmete sunduğu Boost+ için ayrı bir parantez açmak gerekiyor. 

Öncelikle haberin başlığında da belirttiğimiz üzere uygulama tüm Android cihazlar için indirilebilir durumda olduğunu tekrar belirtelim. Peki Bosst+ tam olarak ne işe yarıyor?

Cihazınızın performansını olması gerektiği gibi optimize eden, güç tüketimini iyileştiren, hafıza alanınızı gereksiz yere dolduran dosyaları temizleyen bir uygulama diyebiliriz Boost+ için.  

Akıllı canlandırma özelliği ile oyunların ve uygulamaların performansını otomatik olarak canlandırmanızı sağlayabilir, cihazınızın daha hızlı olmasını ve pil gücünden tasarruf edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında uzun zamandır kullanmadığınız, kenarda köşede kalmış ve boş yere yer kaplayıp aynı zamanda cihazın performansını olumsuz yönde etkileyen uygulamaları bulup kaldırmanız için öneride bulunuyor. 

Son olarak dilerseniz uygulama üzerinden cihazınızdaki diğer uygulamalar için bir şifre belirleyebilir, sizin dışınızda başka kişilerin uygulamaya erişimini engelleyebilirsiniz. 

4.6 MB gibi düşük bir boyuta sahip olmasına rağmen azımsanmayacak düzeyde fonksiyonları bulunan Boost+’yı denemenizi tavsiye ederim.
 

  HTC Boost+

Laptopu İçini Açıp Temizliyoruz! (Laptopu da size hediye ediyoruz) Videoyu izleyip kampanyaya katılmak için buraya tıklayın!

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
App Store, Devletlerden Daha Çok Kazanıyor

App Store, Devletlerden Daha Çok Kazanıyor

18 Ocak 2016
91 Görüntülenme
Güneşte dev patlama: GPS sistemleri bozulabilir

Güneşte dev patlama: GPS sistemleri bozulabilir

23 Haziran 2015
83 Görüntülenme
Logitech Jaybird’ü satın aldı

Logitech Jaybird’ü satın aldı

19 Nisan 2016
85 Görüntülenme
WordPress Teknopat Teknoloji Haberleri Botu

WordPress Teknopat Teknoloji Haberleri Botu

19 Mart 2016
717 Görüntülenme