SESLENDİRME SANATÇILARI VOİCEBROS’TA TOPLANDI!

Android Yazılım Uzmanlığı

Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

HTC One M9 ‘un iPhone 6 ve Galaxy S6 ile karşılaştırması

Video Galeri Salı Şubat 17th, 2015
671 Görüntülenme

Akıllı telefonların üretken konsept tasarımcısı olan Martin Hajek yeteneklerini halen Apple’a kabul ettirebilmiş olmasa da, HTC’ye yönelik benzersiz tasarımları devam ediyor.

Şimdiye kadar gelen bilgilere göre gerçeğe yakın bir HTC One M9 tasarımı oluşturan Martin Hajek, Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6 ile yarışacak kadar çarpıcı bir tasarıma imza attı. Görünen o ki, 2015 bahar ayları akıllı telefon piyasasının amiral gemileri arasında metal tasarımların gövde gösterisine sahne olacak.

Gösterişli görseller bir yana bu tasarım eğilimi biraz endişe verici gibi görünüyor. Her üç amiral gemisinin köşe kısımları yuvarlatışmış ve aynı dikdörtgen şekle sahip.  HTC ve Samsung’un son derece agresif bir pazarda Apple’ın satışına taş koymak için mi yoksa ilgi çekmek için mi aynı tasarımı kullandığı bilinmiyor ama yine de bu üç akıllı telefon son derece güzel görünüyor.  Sonuçta tüketiciler için önemli olan da budur.

Yazıyı daha fazla uzatmadan, aşağıda ve sonraki sayfalarda Martin’in kreasyonlarına bir göz atalım. Tıklayın ve tasarımların tadını çıkarın!

1424077720_htc-one-m9-2015-hajek-02.jpg

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler