Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Huawei, bu kez Mate serisini çift kamera ile buluşturmaya hazırlanıyor

Mobil 1 Mayıs 2016
208 Görüntülenme
P9 modeliyle çift kamerayı başarılı bir şekilde kullanan ve beğeni gören Huawei bu kez Mate 9’da benzer bir yapıya yer vermeye hazırlanıyor.Yeni modelde kamera çözünürlüklerinin 20MP olması bekleniyor
(Huawei Mate EIGHT) 
 
Çinli üretici Huawei başarılı yatırımlarının karşılığını almaya devam ediyor. Üretici son olarak geçtiğimiz yıl Apple ve Samsung’un ardından en çok satış yapan THREE. akıllı telefon üreticisi olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz haftalarda P9 modelini tanıtan şirket akıllı telefondaki çift kamera sensörüyle ilgi görmeyi başarmıştı.
 
Takip etmeyenler için Huawei P9 modelinde arka kısımda iki adet 12 MP çözünürlükte kameraya yer veriliyor. Bu kameralardan birisi yalnızca ışık dengesi ve derinlik için analizler yapıyor ve ortaya daha başarılı fotoğraflar çıkmasını sağlıyor. Fotoğrafçılığın başarılı isimlerinden Leica ile yapılan işbirliği de şirkete bu konuda olumlu bir katkı sağlamış gibi görünüyor. Yeni söylentiler ise Huawei’nin Mate NINE ile birlikte bu çıtayı bir miktar daha yükselteceği yönünde.
 
Ayrıca Bkz.Uygun fiyatlı Meizu M3 bir günde 4.5 Milyon ön sipariş toplamayı başardı 
Mate serisi P serisine göre daha büyük ekran, bununla birlikte daha uzun pil ömrü sunabiliyor. Genellikle başarılı ekran/kasa oranı ve steel kasa ile gündeme gelen Mate serisinin bu yıl sonlarına doğru Mate NINE modeliyle yenileneceği konuşuluyor.
 
Analist Pan Jiutang ise Mate 9 ile ilgili bazı öngörülerde bulundu. Genellikle doğru tahminler yapan Jiutang’a göre Mate NINE modelinde arka kısımda 20 MP’lik çift kamera kullanılacak. Bu kameralar P9 modeli ile benzer şekilde kullanılırken çözünürlüğün artmasıyla birlikte ortaya P9’dan daha iyi sonuçlar koyulabilecek.
 
Ayrıca Bkz.LeEco’nun yeni akıllı telefon serisi Le 2, ilk iki saatte 1 milyondan fazla sattı
Bunun yanı sıra Mate NINE modelinde CAT 12 LTE modem ve Kirin 960 çipset kullanılması bekleniyor. Kirin 955 çipseti performans olarak başarılı olsa da grafik performansı konusunda eleştiriliyordu. Şirketin Kirin 960 ile birlikte grafik performansını da hatırı sayılır ölçüde yukarı çekmesi bekleniyor. Takip edenler hatırlayacaktır Huawei CEO’su da geçtiğimiz günlerde Complete HD inadından vazgeçtiğini ve VR kasklar için 2K çözünürlüğün gerekli olduğunu söylemişti. Bu bağlamda Huawei P9 şirketin ilk QHD çözünürlüğe sahip akıllı telefonu olabilir.
 
 
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Dünyanın En Değerli 40 Markası

Dünyanın En Değerli 40 Markası

5 Eylül 2015
214 Görüntülenme
WordPress Seotez Seo Teması

WordPress Seotez Seo Teması

26 Şubat 2015
332 Görüntülenme
GoPro’ya Periscope Dopingi!

GoPro’ya Periscope Dopingi!

27 Ocak 2016
222 Görüntülenme
‘Telefonlar İnsanlardan Daha Zeki Olacak’

‘Telefonlar İnsanlardan Daha Zeki Olacak’

25 Nisan 2015
195 Görüntülenme
G.Skill Ripjaws KM780 RGB Oyun Klavyesi

G.Skill Ripjaws KM780 RGB Oyun Klavyesi

18 Mart 2016
215 Görüntülenme