Kurumsal Firma Scripti | Alkinoe

Kombi Bakım Servisi Scripti | Alkimedon

Tesisatçı Web Scripti | Alkestis

Spor Salonu Sitesi Scripti | Alkathoos

Huawei Mate 10 Üç Model için Videos Yayınlandı

Mobil Haberler Salı Ekim 17th, 2017
499 Görüntülenme

Huawei, dün Münih’te üç yeni telefon duyurdu: Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro ve Huawei Mate 10 Porsche Design. Her üç telefonda da lensin de f / 1.6 diyafram sahip olduğu açıklandı çift kamera ve Huawei’nin “First Kirin AI chipset” olarak piyasaya sunduğu Kirin 970 yonga seti bulunuyor.

Duyurudan bir gün sonra Huawei Mobile, Mate 10 serisinin temel özelliklerini vurgulayan üç tanıtım videosunu yayınladı.

İlk video 4.000 mAh pil ve yeni yongaseti ile birlikte vurguluyor. Fantezi grafikler ve güçlü vuruşlarla Huawei, çift f / 1,6 diyafram kamerası olan “ultimate photography” da açıklıyor. Video, Mate 10 serisinin sloganıyla bitiyor – “Bu bir akıllı telefon değil, bu akıllı bir makine”.

İkinci video da iyimser müzik ve fütüristik görsellere dayanıyor. Leica markalı ikili kameranın SUMMILUX-H objektifi de dahil olmak üzere özelliklerle ilgili daha detaylı bilgi veriliyor.

Süper Şarj işlevi, yeni AI çekimi ve nesne tanıma özelliği ile birlikte sergilenmekte. Elbette, FullView 18: 9 ekranından, IP67 su ve toz direncinden sadece bir Ment 10 Pro için geçerli olan bir durum var.

Üçüncü video, Huawei ve Porsche Design arasındaki ortaklık hakkında bilgi veriyor. Her iki şirket de Alman otomobillerinin tasarımından ilham almış ve “performans” ve “tasarım” gibi bazı üst düzey özellikleri geliştirmiş. Yapı grafit ile ilgili renk ile sıcak lavlar ile karşılaştırılmıştır. “AI tarafından yönlendirilen performans” sloganı Huawei Mate 10’un Porsche Tasarım videosunu sona eriyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler