Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

2019’da kripto yatırımları güvende tutacak 5 öneri

Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

İçişleri Bakanlığı, 1545 personel alımı sonuçlarını açıkladı

Science and Technology News Pazartesi Mayıs 29th, 2017
401 Görüntülenme

Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı, 1545 personel alımı için başvuruları başlatmış ve binlerce vatandaş İçişleri Bakanlığı personeli olabilmek için başvurularını yapmıştı. Sonuçlar için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı sonuçları nasıl öğrenilir? İşte detaylar…

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılacak olan 1545 personel alımı için geçtiğimiz günlerde başvurular başlamış ve İçişleri Bakanlığı’nda hizmet vermek isteyen binlerce aday, başvurularını yaparak sonuçları beklemeye koyulmuştu. Merakla beklenen sonuçlar Bakanlık tarafından açıklandı.

Her şehre göre puan türünün farklılık gösterdiği personel alımı için yapılan başvuru sonuçları 26 Mayıs 2017 tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın resmi internet sitesi olan https://www.icisleri.gov.tr/ adresi üzerinden resmi olarak ilan edildi.

Başvuru yapan vatandaşlar, https://www.icisleri.gov.tr/ adresine giriş yaparak yaptıkları başvurunun sonucuna erişebilecekler.

SÖZLÜ SINAVA ÖNLİSANS DÜZEYİNDE KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ

SÖZLÜ SINAVA LİSANS DÜZEYİNDE KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ

KABUL EDİLEN ADAYLAR SÖZLÜ MÜLAKATA KATILIM SAĞLAYACAK

İçişleri Bakanlığı personel alımı için geçtiğimiz günlerde başvuru yapan binlerce vatandaş, kabul edilmeleri halinde hemen işe başlayamayacak.

İşe alımları sınav türü ile yapan İçişleri Bakanlığı, yapacağı sözlü mülakatlar ile uygun adayları belirleyecek ve seçilen kişiler işe başlayacabilecek.

Personel alımı için yapılacak olan sözlü mülakatlar 3 Temmuz 2017 tarihinde yurt genelinde 7 şehirde eş zamanlı olarak sınava katılacak. Bölgesel sınav komisyonları tarafından yapılacak olan sözlü mülakatlara göre adaylar belirlenecek.

Aynı zamanda sözlü sınava katılmaya hak hazanan adayların listesi, sınava nerede girecekleri ve sınavın yapılış tarihi gibi temel bilgiler 8 Haziran 2017 tarihinde İçişleri Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler