Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Yüzde yüz Türk girişimi Getir’den Yemeğini Sıcak Sevenlere Çözüm GetirYemek Hizmete Açıldı

2019’da kripto yatırımları güvende tutacak 5 öneri

Kaliteli Site Yaptırmak İçin Sadeceon Yeter!

İki Kişilik Kamyon Kapışması

Science and Technology News Salı Mayıs 30th, 2017
789 Görüntülenme

Sanal oyunların, kurgu dünyasında vakit geçirmek hayatın stresinden uzaklaşıp, gerginliği yok etmek için son derece ideal. Özellikle son zamanlarda üretilen kamyon oyunları, bu sanal dünyada farklı bölgelere kamyon sürme ile heyecanlı bir maceraya yelken açmamızı sağlıyor. truck simulatör oyunları, çocukların ilgisini çektiği kadar, itiraf etmek gerekirse, yetişkinleri de büyülü atmosferine çekmeyi başarıyor.  Özellikle kamyon sürme oyunlarını iki kişilik oyunlar  kategorsinde arkadaşınız ile oynayabilecek türde bulabiliyorsunuz.

Grand Truck Simulator

Android telefonlarda da oynanabilen bu oyun, kamyon oyunları denildiğinde, en çok yüklenen oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor ve bu kadar çok indirilmesinin sebebi, oldukça eğlenceli ve gerçekçi biçimde tasarlanmış olması. Bu oyunda yakıt tüketiminden, yolda geçireceğiniz kazalara kadar her şey o kadar gerçekçi tasarlanmış ki, bir an kendinizi gerçekten kamyon sürme işinin başında gibi hissediyorsunuz.

Oyunda araç kullandığınız ortam, vakit ilerledikçe geceye dönüşüyor ve siz belirlediğiniz hedefe varmak için bu kez, karanlık, tehlikeli yollarda kamyon kullanmak ve taşıdığınız ürünleri korumak çabası içerisine giriyorsunuz.

3D Kamyon Yarışlarını Arkadaşınız ile Yaşayın

3D Kamyon Yarışları inanılmaz patika yollarda, arkadaşınız ile yarışma imkanı sunuyor. Yarışta araçlar geliştirilebiliyor ve farklı arazilerde de yarışmak münkün.

Kamyon Filosu Satın Almak

Grand truck simulatör oynamaya başlarken önce aracınızı seçiyorsunuz. Ortalama bir araçla oyuna başlayıp, daha sonra oyun paranız biriktikçe kamyonu yenileyip, güçlendirme imkânınız oluyor. Ayrıca zaman içerisinde kendi kamyon filonuzu bile kurmanız mümkün. Hatta bu kamyon filosu için şoförler seçip, kamyonlar için bir garaj bile satın alabilirsiniz. Tabii bütün bu araçların modifiye edilmesi de size ait.

Gerçekçi Yolculuk

Yola çıkarken her şey normal görünüyor. Ancak daha sonra sis bastırabilir, fırtına çıkabilir ve siz her türlü zorlu koşulda, aracınızı en iyi şekilde kullanmalısınız. Ancak gözünüz benzin göstergesinde olmalı. Çünkü her an bitebilir… Yolculuk sırasında gerçek korna sesleri ile dolu bir yolda, her an kaza yapmanız söz konusu olabiliyor. Eğer kaza, yaparsanız zarar gelen malları ödemeniz gerekiyor…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Benzer İçerikler