WordPress Eklentiye ait Klasör Dizin Adresi Öğrenebileceğiniz Kodlar

PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

InkHunter dövme denemek için artırılmış gerçeklik destekli mobil uygulama

Mobil 16 Nisan 2016
108 Görüntülenme

InkHunter dövme meraklıları için geliştirilen bir uygulama ve beğendiğiniz deseni vücudunuzda denemenizi sağlıyor. Ukraynalı bir ekip tarafından geliştirilen InkHunter’ın yapımcılarının projeye başlamadan önce ne iPhone’ları ne de dövmeleri varmış. O güne kadar uygulama geliştiriciliği hakkında bir fikri olmayan ekip, artırılmış gerçekliğe de epey yabancıymış. Buna rağmen ortaya oldukça iyi bir sonuç çıkmış.

Webrazzi English’e konuşan InkHunter ekibi, ilk çalışan ürününü geçtiğimiz Mayıs’ta yayınlamış. Yaklaşık bir yılda geliştirilen ilk sürümün ardından tüm uygulamayı baştan yazmaya karar veren ekip, yeni InkHunter’ı ise yaklaşık iki hafta önce yayınladı.

Kullanım kolaylığıyla öne çıkan uygulama, beğendiğiniz ya da uygulama içinde var olan bir dövme desenini iPhone’unuzun kamerasını kullanarak vücudunuza uygulamanızı sağlıyor. Bunun için dövmenin yerleşeceği bölgeye kare bir gülücük çizmeniz gerekiyor. Bu gülücüğe göre deseni konumlandıran uygulama, ardından desenin o bölgede nasıl görüneceğini siz gösteriyor. Dilerseniz bu desen üstüne filtreler uygulamanız da mümkün. Elde ettiğiniz son görüntüyü sosyal ağlarda paylaşarak arkadaşlarınızın fikrini alabiliyorsunuz.

InkHunter bugüne kadar 200 bin kez indirilmiş ve insanların ihtiyaçları düşünülünce gittikçe daha popüler bir uygulama haline gelecek gibi görünüyor. Bugün PH’ta öne çıkanlar arasında yer alan InkHunter ikinci sıraya kadar yükseldi.

InkHunter’ın gelir modeli ise içeriğine oldukça uygun. Dövme sanatçılarıyla çalışmayı planlayan InkHunter sanatçılar için bir pazar yeri haline gelebilir. Bu daha fazla orijinal tasarımın bulunmasını sağlayacağı için uygulamanın popülerliğini de arttırabilir.

iOS için geliştirilen uygulamanın Android ve Windows versiyonları da geliyor. Denemek için bağlantıyı izleyin.

Etiketler: , ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
NİHAT MAÇA – YouTube Muhabbetleri #3

NİHAT MAÇA – YouTube Muhabbetleri #3

29 Nisan 2016
99 Görüntülenme
Camları Farklı Şekillere Bürünen Akıllı Ev

Camları Farklı Şekillere Bürünen Akıllı Ev

30 Ağustos 2015
125 Görüntülenme
Parmakları Çıtlatınca Neler Oluyor? [Video]

Parmakları Çıtlatınca Neler Oluyor? [Video]

10 Ocak 2016
130 Görüntülenme
Bilimsel 10 Numara [Video]

Bilimsel 10 Numara [Video]

11 Ocak 2016
101 Görüntülenme