Eklenti için Admin Panelinde Menü ve Alt Menüler Oluşturma | Eklenti Kodlama

Eklenti Tanımlama Yazar Adı, Eklenti Adı, Versiyon Bilgisi | Eklenti Kodlama

Periscope İndirme Bağlantısı ve Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi

Ucuza Uçmanın Keyfini Sürün

İnteraktif yemek tarifi uygulaması: LOAF

Mobil 14 Aralık 2015
151 Görüntülenme

Yemek yapmak, özellikle nasıl yapacağını bilmeyenler ve yemek tariflerine bakarak hareket edenler için çoğu zaman bir kabusa dönebiliyor.

Tarifin neresinde kalındığı, bir yandan yemekler pişerken hangi adımların yapılması gerektiği de acemiler için kimi zaman kafa karıştırıcı olabiliyor. LOAF adlı bu yeni girişim de geleneksel yemek tariflerindeki bu tek taraflı, etkileşimsiz ve sıkıcı yapıyı baştan aşağı değiştirmeye odaklanmış. Açılımı “Love Of A ll Food” olan LOAF adlı girişim, iPad uygulamasıyla yemek tariflerini daha interaktif, daha sosyal ve kullanıcılardan gelen içeriği de değerlendirecek bir hale getiriyor.

Kullanıcılar, isterlerse yemek tariflerinden yararlanabilirken, mutfakta bir de iPad’den yardım alabiliyor. Yemek konusunda uzman kişiler ise kendi tariflerini gene kendi metodlarına göre LOAF‘a yükleyerek kendi özel tariflerini diğer kullanıcılarla paylaşabiliyor. LOAF, yemek yapmak isteyen kişilere izlemesi gereken adımları birer birer gösteriyor ve burada oyunlaştırma öğeleri de kullanılıyor. Kullanıcılar kişiselleştirilmiş tavsiyeler de görebiliyorken, dilerlerse arama yaparak pişirme süresi, kalori miktarı veya yemek türüne göre farklı alternatiflere de göz atabiliyor.

İngiltere merkezli girişim LOAF, gelir modelini ise kullanıcılarına yemek yapmak için gerekli malzemeleri sunan online market ya da taze meyve-sebze satan e-ticaret siteleriyle gelir ortaklığı üzerine kurmayı planlıyor, ki da oldukça mantıklı gözüküyor. Şimdilik sadece iOS platformunda ve iPad versiyonu olan bu uygulamayı hemen indirebilir, tanıtım videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
HTC, One M9’un Tanıtım Videolarını Yayınladı

HTC, One M9’un Tanıtım Videolarını Yayınladı

15 Mart 2015
156 Görüntülenme
Samsung Galaxy S6 Mini Benchmark Testte Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S6 Mini Benchmark Testte Ortaya Çıktı

29 Mayıs 2015
149 Görüntülenme
10 Çekirdekli ZOPO Speed 8  Ön Siparişe Girdi

10 Çekirdekli ZOPO Speed 8 Ön Siparişe Girdi

30 Kasım -0001
130 Görüntülenme
Solotürke Ait F-16 İngilterede Korkuttu

Solotürke Ait F-16 İngilterede Korkuttu

9 Eylül 2015
168 Görüntülenme
iPhone 6 ve Galaxy S5 Aynı Anda Yakılırsa

iPhone 6 ve Galaxy S5 Aynı Anda Yakılırsa

29 Ağustos 2015
184 Görüntülenme