Evden Eve Nakliyat

PHP ile Twitter API Kullanarak Uygulamaya Bağlanma

Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Steve Jobs’tan 13 İlham Verici Söz

iOS ve Mac için en iyi e-posta uygulamaları

Mobil 28 Şubat 2016
103 Görüntülenme

E-posta en sık kullandığımız iletişim kanallarından biri olsa da akıllı telefonların kendi e-posta uygulamaları çoğunlukla geriden gelir. iOS için de geçerli olan bu sorunu adresleyen neyse ki çok sayıda e-posta uygulaması var. Kullanıcıların arayüzünü özelleştirebildiği uygulamalar son dönemde öne çıkarken, e-postaları kullanım alışkanlıklarına göre düzenlemek konusunda adeta birbiriyle yarışıyorlar.

iOS için geliştirilen en iyi e-posta uygulamaları arasında deneyimlerimize göre en iyileri alfabetik olarak şu şekilde sıralanıyor:

Boxer

Günümüze ait iyi bir e-posta uygulamasında olması beklenen “hızlı, akıllı ve özelleştirilebilir” olma vaatlerinin tümünü yerine getiriyor. Öne çıkan özelliği e-posta yazarken Dropbox ya da Box gibi hesaplarınızdan eklentileri de gönderebiliyor olmanız. Bununla birlikte oldukça detaylı pek çok özellik, karmaşık e-posta kutunuzu düzene oturtup, belirli kurallar dahilinde yönetmenizi sağlıyor. Akıllı etiketler, farklı sürükleme fonksiyonları, gelen mesajları beğenebilme, kişilere fotoğraf atayabilme bu özelliklerden bazıları.  Yalnızca kişisel değil kurumsal e-posta kullanıcılarını da hedeflemesi; ayrı takvim ve rehber uygulamaları sunmasıyla rakiplerinden ayrışan Boxer, geçtiğimiz Ekim ayında VMWare tarafından satın alınmıştı.

Ücretli sunulan Boxer’ın fiyatı 4.99 dolar.

CloudMagic

iOS için geliştirilen en sade ve basit e-mail istemcisi CloudMagic olabilir. Tasarımındaki açıklık, Outlook, Pocket ve Evernote gibi uygulamalarla entegre olabilmesi CloudMagic’i özellikle çok karmaşık bir e-posta kutusunu yönetmek zorunda olmayan çalışanlar için uygun hale getiriyor. Şarjınıza karşı insaflı olması da yine beğenilen diğer bir özelliği. iOS ile birlikte Android, Mac ve iPad uygulamaları bulunuyor.

CloudMagic ücretsiz sunuluyor.

Mailbox

2013 yılında Dropbox’a katılan popüler e-posta uygulaması Mailbox bugün itibariyle kapanıyor.

Polymail

E-posta yazarken iletinizi takip etmenizi ya da daha sonra göndermenizi sağlayan seçenekleri Polymail’in vazgeçilmez özellikleri. Bununla birlikte gönderdiğiniz e-posta’yı geri alarak düzeltebilmeniz, okundu bilgisi alabilmeniz, gelen bildirimi başka zamana erteleyebilmeniz gibi pratik özellikler spesifik ihtiyaçlara cevap veriyor. Polymail ile düzenli olarak e-posta aldığınız servislerin üyeliğinden ayrılmak da oldukça kolay. İlk etapta Mac için yayınlanan uygulaması çok beğenilen Polymail, iOS uygulaması için de erken kayıt almaya başladı.

Spark

Farklı e-posta kutularınızı ayrı ayrı görüntülemenizin mümkün olduğu Spark, kullanıcıları için bir de akıllı e-posta kutusu hazırlıyor. Burada devam eden yazışmalarınız, kullanım geçmişinize göre öncelikli davrandığınız e-postaları, hangi hesaptan olduğu ayırt edilmeksizin, görüntüleniyor. Spark aynı zamanda her detayıyla kişiselleştirilebilir bir uygulama ancak bir e-postanın newsletter olup olmadığını anlamak için sizden komut beklemiyor. Yalnızca iOS için geliştirilen Spark’ın Apple Watch uygulaması da var.

Spark tamamen ücretsiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
WordPress Yotta Haber Botu

WordPress Yotta Haber Botu

20 Kasım 2015
422 Görüntülenme
Valenin Başına Gelenler [Video]

Valenin Başına Gelenler [Video]

21 Ocak 2016
59 Görüntülenme
Giphy Uygulaması Google Play’de

Giphy Uygulaması Google Play’de

21 Nisan 2016
109 Görüntülenme
DJI, Phantom 4 için video yayınladı!

DJI, Phantom 4 için video yayınladı!

30 Kasım -0001
73 Görüntülenme
Google Materyal Tasarımı Form Elemanları

Google Materyal Tasarımı Form Elemanları

5 Ekim 2016
13 Görüntülenme
Çelik Yeleği Kendisi Test Etti [Video]

Çelik Yeleği Kendisi Test Etti [Video]

5 Aralık 2015
137 Görüntülenme