Turkcell ve Yandex, Yerli Arama Motoru ‘Yaani’ İçin Ortak Oldular

Hindistan’da Yenilenmiş Galaxy Note 7 Satılacağı İddiaları Yalanlandı

Apple, merakla beklenen yeni kampüsü Apple Park’ı Nisan’da açıyor

Microsoft, Windows 10’un ikinci büyük güncellemesinin de 2017 yılında geleceğini doğruladı

iPhone 6 Fiyatına iPhone 6S Sahibi Olabilirsiniz!

Mobil 15 Ocak 2016
147 Görüntülenme

Her ne kadar “Pahalı satıyorlar, insanı kazıklıyorlar” diye eleştiriliyor olsa da her zaman yeni bir Apple ürünü milyonlarca satışı rahatlıkla yapabilmekte. Şu anda ülkemizde 16GB modeli 3.000TL‘ye satılan iPhone 6S, bu fiyatına rağmen alıcı görmeye devam ediyor.

Bu fiyatı yüksek bulan ancak Apple cihazı kullanmak isteyenler ise tercihlerini ya iPhone 5S ya da iPhone 6‘dan yana kullanıyor. Fakat görünen o ki Binbirçeşit.com’un yaptığı kampanya yakın zamanda iPhone 6 ya da iPhone 6S almak isteyenlerin büyük ilgisini görebilir.

Biraz önce belirttiğim gibi 3.000TL olan iPhone 6S, şu anda Binbirçeşit‘in sınırlı süreli kampanyası ile 2749 TL‘ye satılıyor. Yani Şu anda 2699TL civarında bir fiyata sahip olan iPhone 6 yerine 50TL gibi bir farkla iPhone 6S’e sahip olabilirsiniz. Gümüş, Uzay Grisi, Altın ve Roze Altın seçeneklerinin tümünü Apple Türkiye garantisi ile sağlayan Binbirçeşit, bu indirim oranıyla Türkiye’de Apple Türkiye garantili en uygun fiyata iPhone 6S satan yer oldu.

4.7 inçlik HD ekranı, Apple A9 çipseti, 2GB RAM, 12MP çift led flaşlı arka ve 5 MP ön kamerası ile Android’deki rakiplerine oranla daha düşük özellikler sunuyor olsa da iOS ile harika uyumuyla testlerde tepeye oynayan iPhone 6S, 3D Touch teknolojisiyle de farklılık yaratıyor.

Eğer biraz önce de belirttiğim gibi bu yarı yıl tatilinde olarak iPhone 6 ya da iPhone 6S almayı düşünenleriniz varsa 250TL gibi ciddi bir indirimi sayesinde buradaki adresten sıkıntısız olarak alışverişinizi yapabilirsiniz. (“Güvenli mi?” diye soracak olursanız cevabım evet olacak merak etmeyin)
 

Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
PayPal, Alıcı Koruması’nın kapsamını genişletti

PayPal, Alıcı Koruması’nın kapsamını genişletti

7 Ağustos 2015
156 Görüntülenme
Sözleri Yanlış Anlaşılan Şarkılar

Sözleri Yanlış Anlaşılan Şarkılar

26 Mayıs 2016
185 Görüntülenme
Kahraman Şoför Kadını Kurtardı [Video]

Kahraman Şoför Kadını Kurtardı [Video]

6 Kasım 2015
166 Görüntülenme
WordPress Yorum Sayısı Göstermek

WordPress Yorum Sayısı Göstermek

23 Mayıs 2015
206 Görüntülenme