İğne Oyası Yazma Modelleri ve Gelişimi

Rüzgar gülü fiyatları; Rüzgar Gülü Nedir

SEO Paketleri İçerisinde Ne Satın Alıyorsunuz?

Türkiye Drone Ligi başlıyor

iPhone SE benzeri Android telefon gelecek mi?

Mobil 24 Mart 2016
230 Görüntülenme

Bildiğiniz gibi Apple, mobil teknoloji de daha yeni daha büyük kuralını alt üst ederek tekrardan bir küçük telefon piyasaya sürdü ve rakibi Android telefonları geride bıraktı.

Apple’ın pazartesi günü yaptığı tanıtımda görücüye çıkardığı iPhone SE modeli en fanatik Android hayranlarının bile dikkatini çekmiştir. İleri teknoloji ürünü iPhone 6S’in teknik özelliklerine sahip bu 4 inç telefondaki genel özellik ve kalite, Apple’a rakip olabilecek Android telefonların hiç birisinde yok.

İlginizi çekebilir>>>Huawei P9’un en yakın ve en net görüntüleri!

iPhone 5’e benzeyeceği düşünülen iPhone SE lansmanında görüldü ki Apple hemen hemen bütün yeni ve en ileri teknolojileri bu küçük modele sığdırmış. iPhone SE’de iPhone 6s’de bulunan A9 işlemci, 12 megapiksel iSight kamera, Live Photos ve Apple Pay ile birlikte geliyor.

Apple’ın en ucuz akıllı telefonu şu an bu fiyata alabileceğiniz en üstün akıllı telefon olsa gerek. iPhone SE ile gelen özellikler dikkate alındığında 4-inç telefon istiyorsanız dünyanın en fanatik Android meraklısı olsanız bile, (aslında 4.6 inç altında bütün cihazlarda da bu geçerli) sizin için bu özelliklerde ve bu fiyatta tek seçenek olduğuna eminiz.

Hatta Google’ın platformu dikkate alındığında da bu durum değişmeyecektir. iPhone SE’nin 4 inç ekranına yakın özelliklere sahip küçük ekranlı Android modellerini bu haberimizde listelemiştik.  

 

Ancak bu Android modeller, sadece fiyat ve ekran bouyutu benzerliği ile iPhone SE ile rekabet edebilirler. Sony Xperia Z5 Compact dışında küçük ekranlı Android telefonlar, genelde eski ve yavaş işlemcilere sahip. Ayrıca düşük çözünürlüklü ekranların yanısıra kamera, depolama veya RAM ile de etkileyici bir özelliğe sahip değiller. Ve hiçbirinde de Android’in son sürümü bulunmuyor.

Şimdi gözler Apple’ın iPhone SE modeline rakip olabilecek bir Android telefon çıkarabilecek popüler üreticilere çevrildi. Eğer Apple’ın iPhone SE modeli yoğun ilgi görürse, muhtemelen birçok üreticiden iPhone SE benzeri Android modelleri görebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
GTA Online Sevgliler Günü Güncellemesi Yolda

GTA Online Sevgliler Günü Güncellemesi Yolda

30 Ocak 2016
207 Görüntülenme
iOS 9 özellikleri hakkında bilmeniz gereken her şey

iOS 9 özellikleri hakkında bilmeniz gereken her şey

9 Haziran 2015
218 Görüntülenme
Flat Responsive Butonlar 3

Flat Responsive Butonlar 3

25 Eylül 2016
215 Görüntülenme