PS PLAYER

HTML 5 Audio Player

CSS only Müzik Player Elementi

Müzik Player | Audio Player

İşte Apple’ın 2016 yol haritası!

Teknoloji Haberleri 6 Mart 2016
104 Görüntülenme

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple’ın 2016 yılında piyasaya tanıtacağı teknolojik ürünler netleşmeye başladı. Bunlardan en öne çıkanları Apple Watch 2, 3 değişik iPhone 7 modeli, 12 inçlik MacBook ve iPhone 5SE olarak görünüyor.

Apple genellikle en yeni ürünlerini yılın son çeyreğinde tanıtmayı alışkanlık haline getirdi ancak bu yıl diğer rakiplerinin gerisinde kalmamak amacıyla farklı zamanlarda ve farklı modellerde cihazlarla karşımıza gelmeyi planlıyor.

İlk olarak Apple 15 Mart günü düzenleyeceği tanıtım etkinliğinde büyük bir ihtimalle iPhone 5SE modelini tanıtacak. Yeni  iPhone 5SE , 2013 yılında Apple amiral gemisi olan iPhone 5S modelinin benzeri olacak ve ucuz iPhone alternatifi olarak satışa sunulacak. 

Bu yeni iPhone modelinde Apple Pay için Dokunmatik ID özelliği ve iyi bir kamera bekleniyor. iPhone 5C gibi iPhone 5SE de iPhone 6s ve iPhone 7 modellerinden daha ucuz olacak. Bu modelin temelde, iPhone 5S’in yeniden donatılmış sürümü diyebiliriz.

 

Söylentilere göre Apple,  2016 yılında iPhone 5SE, yeni 12 inç MacBook ve iPad Mini modellerinde gül altın rengini ağırlıklı olarak kullanacak. Bazı raporlara göre Apple, 2016 yılında Watch 2, iPad Mini, iPad Pro, iPad Air 3, 12 inç MacBook, iPhone 5SE’in yanısıra iki çeşit iPhone 7 tanıtacak. Şirket 15 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte, iPhone 5SE’nin yanısıra, 9.7-inç ekrana sahip iPad Pro tabletini gösterebilir.

 

Son gelen bilgilere göre Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7 ile birlikte 5.5 inçlik bir model tanıtılacak. Raporlara göre Apple, “Pro” isminin daha profesyonelce olduğunu düşünüyor ve bu yüzden iPhone 7’den iPhone 7 Plus’ın daha belirgin şekilde ayırt edilebilmesi için “Pro” takısını kullanacak. Hatta Apple’ın iPhone 7 Plus’ı, iPad Pro gibi iPhone Pro olarak adlandırabileceği söyleniyor.  iPhone 7 Plus ve çift kameralı iPhone 7 Pro ilan edilecek.

İlginizi çekebilir>>>Bu iki telefon iPhone 7 için en büyük tehdit olabilir

Ayrıca iPhone 7 Plus’ın iki çeşit gelebileceği de söyleniyor. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, daha önce Apple’ın iPhone 7 Plus’ın tek ve çift kameralı olmak üzere iki versiyon üzerinde çalıştığını söylemişti. Eğer bu iddialar gerçek çıkarsa 2016 yılında dört çeşit iPhone modeli görebiliriz.

 

 

Apple Watch 2’nin bu ay düzenlenecek etkinlikte tanıtılacağı söyleniyordu. Ama görünüşe göre Apple, bu etkinlikte Apple Watch 2 modelini tanıtmak yerine yeni bir Watch bant tanıtacak ve Apple Watch 2 akıllı saat görmek için yılın ikinci yarısını bekleyeceğiz.

Apple Watch 2 ince tasarımı, daha iyi pil ömrü, yeni bantları, daha fazla sağlık sensörleri ve hatta belki de yeni bir yuvarlak tasarım ile gelecek . Yine 2016 yılında tanıtılması beklenen iPadr Air 3 modelinin daha önceki modellerden tasarım açısından bir değişikliği olmadığını ancak dahili özelliklerinin yükseltilebileceğini söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir>>>Panasonic’ten Yeni Bluetooth Hoparlör: SC-RB5

 

Fiat 124 Spider’a Abarth Cenevre’nin yıldızı oldu!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Hazır Otel Sitesi Scripti – Hotel Hedera v2.5

Hazır Otel Sitesi Scripti – Hotel Hedera v2.5

30 Ağustos 2016
363 Görüntülenme
LG G5 için 360 Derece Duvar Kağıtları Geldi!

LG G5 için 360 Derece Duvar Kağıtları Geldi!

18 Nisan 2016
152 Görüntülenme
HTC One M9’un Türkiye Fiyatı Belli Oldu

HTC One M9’un Türkiye Fiyatı Belli Oldu

15 Mart 2015
142 Görüntülenme
Ferrari’yi Baştan Yaratan Adam: Fabian Oefner

Ferrari’yi Baştan Yaratan Adam: Fabian Oefner

4 Haziran 2015
124 Görüntülenme
Basit Ama Eğlenceli 5 Flash Tabanlı Oyun

Basit Ama Eğlenceli 5 Flash Tabanlı Oyun

1 Mart 2016
150 Görüntülenme
Basketbol Topuna Fazla Hava Basılırsa [Video]

Basketbol Topuna Fazla Hava Basılırsa [Video]

6 Aralık 2015
100 Görüntülenme