Evden Eve Nakliyat

JS İletişim Sayfası Formu Şablonu

Bootstrap Kayıt Formu Tasarımı

JQuery ile Form Doğrulamalı Kayıt Formu

Flat Ödeme Sayfası Tasarımı

Japonya merkezli online İngilizce öğrenme girişimi Engoo Türkiyeye açıldı

Girişimler 8 Ağustos 2015
101 Görüntülenme

Küresel hedefli online dil öğrenme girişimlerinin Türkiye’ye açılma trendi, bu kez Japonya’dan bir şirketle devam ediyor. Ülkenin en büyük online eğitim platformlarından DMM Eikaiwa, dil öğrenme markası Engoo’yu Türkiye’ye getirdi. Engoo Türkiye kısa bir süre önce Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Rusya merkezli Vimbox gibi İngilizce öğrenmek isteyen kullanıcıları, profesyonel İngilizce eğitmenlerle Skype üzerinde buluşturuyor.

Japonya’daki online İngilizce öğrenme sitesi olan DMM Eikaiwa‘yı hizmete açtıktan iki yıl sonra 20 bin öğrenciye ulaştığı belirtilen girişim, bu başarısının ardından uluslararası açılımına hız vermişti. Bugün aralarında İspanya, İtalya, Rusya, Brezilya ve Çin’in olduğu büyük pazarlarda hizmet veren Engoo’nun Türkiye açılımıyla birlikte faaliyette bulunduğu ülkelerin sayısı 11’e yükselmiş oldu.

Dil öğrenmek isteyenlerin aylık ücret karşılığında seçtikleri eğitmenlerle, belirledikleri zamanlarda 25 dakikalık Skype dersleri almasını sağlayan Engoo, bugün Filipinler’den İngiltere’ye Ürdün’den Bosna Hersek’e 55 farklı ülkeden 3 binden fazla İngilizce öğretmeniyle çalıştığını söylüyor. “Günde 1 Ders” (179 TL), “Günde 2 Ders” (300 TL) ve “Günde 3 Ders” (419 TL) olarak üç ayrı üyelik paketinin bulunduğu Engoo Türkiye’de tek bir ders, Euro/TL kuruna bağlı olarak, ortalama 5-6 lira tutuyor. Engoo’nun, derslerle ilgili tüm materyallerine web sayfası üzerinden erişilebiliyor. Ders süreleri daha kısa olsa da Engoo’nun düşük fiyatlarıyla Türkiye’deki diğer rakiplerini zorlaması olası.

Kullanıcıların seviyelerle birlikte, Engoo dersleriyle İş İngilizcesi, Seyahat İngilizcesi veya pedagoglarla birlikte hazırlandığı belirtilen Çocuklar için İngilizce gibi belirli kullanımlara odaklanması mümkün. Deneme amaçlı ilk iki dersi ücretsiz olarak sunan Engoo‘yu incelemek isterseniz bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Polisten Saniye Saniye Kaçış

Polisten Saniye Saniye Kaçış

9 Eylül 2015
79 Görüntülenme
Bir Selfie Denemesi Daha Ölümle Bitti

Bir Selfie Denemesi Daha Ölümle Bitti

5 Mart 2016
60 Görüntülenme
LG G5’in Lite sürümü sızdırıldı

LG G5’in Lite sürümü sızdırıldı

26 Mart 2016
64 Görüntülenme
Microsoft Bitcoin’i öldürdü

Microsoft Bitcoin’i öldürdü

14 Mart 2016
72 Görüntülenme
Androidden iPhonea geçiş kolaylaşıyor

Androidden iPhonea geçiş kolaylaşıyor

9 Haziran 2015
81 Görüntülenme
Huawei P8 Lite canlı görüntülendi

Huawei P8 Lite canlı görüntülendi

10 Nisan 2015
52 Görüntülenme
Apple Watch üzerinde Windows NINETY FIVE tecrübesi

Apple Watch üzerinde Windows NINETY FIVE tecrübesi

2 Mayıs 2016
60 Görüntülenme
HTML Arama Formu Çalışması

HTML Arama Formu Çalışması

5 Aralık 2015
102 Görüntülenme