Türkiye Drone Ligi başlıyor

Artık Youtube’un da okulu var

Youtube Videolarını Arkadaşlarınızla Birlikte Canlı İzleyin!

28. Yılını Kutlayan WWW.’nin Yaratıcısından Ciddi Uyarı!

Kanye West Yeni Albümüne Hangi Oyun Konsolunun İsmini Verecek?

İnternet 28 Şubat 2016
223 Görüntülenme

Amerikalı ünlü hip-hop şarkıcısı Kanye West, gündemde kalmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde eşi Kim Kardashian tarafından uyuyan fotoğrafı paylaşılarak sosyal medyanın diline düşürülen sanatçı, son kararıyla da oldukça konuşulacak gibi duruyor.  Hangi Oyun Konsolu Albüm Adı Oluyor? Yeni Albüm hazırlıklarına başlayan Kanye West, bu yılın yaz aylarında piyasada olması beklenen albümü için bir isim belirlemiş. Şarkıcının yeni albüm ismi, oyun konsolları tarihinin kült cihazlarından biri olan Turbografx-16’dan geliyor. West’in yeni albümün adı “Turbografx-16” olacak ve doğrudan klasik oyun konsoluna gönderme yapacak.

Zamanında Japonya’da oldukça ses getirmiş ancak Birleşik Devletler ve Avrupa’da çok yaygınlaşmamış bu konsola Kanye West’in hayranlığının nedeni ne, doğrusu onu ben de bilmiyorum. Ama madem ki albüm adı olmuş, cihazdan biraz bahsetmemek olmaz. 

 Turbografx-16 Oyun Konsolu Japonya’da 1987 yılında piyasaya sürülen Turbografx-16, NEC şirketi tarafından üretilmiş bir konsol. Cihazın en büyük özelliği tarihteki ilk 16-bit oyun konsolu olması. Dünya çapında toplam 10 milyon adet satan cihaz, Japonya dışında pek popüler olamamış ve Sega, Nintendo gibi isim yapamamış. Buna rağmen, günümüzde adını bir albüme vermeyi başarıyor mu, başarıyor… Zaten konumuz da buydu. 🙂 Ne diyelim, umarız Kanye West’in Turbografx-16 adını taşıyacak yeni albümü, konsol kadar değil de, uyuyan fotoğrafı kadar popüler olur. 

Bu arada, son bir not: Kanye West‘in Kim Kardashian tarafından paylaşılan uyuyan fotoğrafı ve üzerine yapılan internet geyiklerini buradaki haberimizden bulabilirsiniz… Laptop hediye ediyoruz! Katılmak için tıklayın

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
WordPress Yorum Yapmayanlara Linki Gizleme Eklentisi

WordPress Yorum Yapmayanlara Linki Gizleme Eklentisi

10 Ekim 2015
581 Görüntülenme
Android WebView Kullanımı – [ Android Studio ]

Android WebView Kullanımı – [ Android Studio ]

18 Mart 2016
672 Görüntülenme
Korkutan Ama Güldüren Şaka :D

Korkutan Ama Güldüren Şaka :D

14 Mayıs 2016
327 Görüntülenme
17 Madde ile Türk İnsanını Tanımlayan Özellikler

17 Madde ile Türk İnsanını Tanımlayan Özellikler

24 Mayıs 2016
191 Görüntülenme
Motosikletlinin Mucize Kurtuluşu

Motosikletlinin Mucize Kurtuluşu

28 Nisan 2016
195 Görüntülenme