Evden Eve Nakliyat

İnsanlık Tarihin En Etkili 10 Buluşu

PHP ile Twitter API Kullanarak Uygulamaya Bağlanma

Bill Gates’e Ait 11 Anlamlı Söz

Teknolojinin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Kanye West Yeni Albümüne Hangi Oyun Konsolunun İsmini Verecek?

İnternet 28 Şubat 2016
97 Görüntülenme

Amerikalı ünlü hip-hop şarkıcısı Kanye West, gündemde kalmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde eşi Kim Kardashian tarafından uyuyan fotoğrafı paylaşılarak sosyal medyanın diline düşürülen sanatçı, son kararıyla da oldukça konuşulacak gibi duruyor.  Hangi Oyun Konsolu Albüm Adı Oluyor? Yeni Albüm hazırlıklarına başlayan Kanye West, bu yılın yaz aylarında piyasada olması beklenen albümü için bir isim belirlemiş. Şarkıcının yeni albüm ismi, oyun konsolları tarihinin kült cihazlarından biri olan Turbografx-16’dan geliyor. West’in yeni albümün adı “Turbografx-16” olacak ve doğrudan klasik oyun konsoluna gönderme yapacak.

Zamanında Japonya’da oldukça ses getirmiş ancak Birleşik Devletler ve Avrupa’da çok yaygınlaşmamış bu konsola Kanye West’in hayranlığının nedeni ne, doğrusu onu ben de bilmiyorum. Ama madem ki albüm adı olmuş, cihazdan biraz bahsetmemek olmaz. 

 Turbografx-16 Oyun Konsolu Japonya’da 1987 yılında piyasaya sürülen Turbografx-16, NEC şirketi tarafından üretilmiş bir konsol. Cihazın en büyük özelliği tarihteki ilk 16-bit oyun konsolu olması. Dünya çapında toplam 10 milyon adet satan cihaz, Japonya dışında pek popüler olamamış ve Sega, Nintendo gibi isim yapamamış. Buna rağmen, günümüzde adını bir albüme vermeyi başarıyor mu, başarıyor… Zaten konumuz da buydu. 🙂 Ne diyelim, umarız Kanye West’in Turbografx-16 adını taşıyacak yeni albümü, konsol kadar değil de, uyuyan fotoğrafı kadar popüler olur. 

Bu arada, son bir not: Kanye West‘in Kim Kardashian tarafından paylaşılan uyuyan fotoğrafı ve üzerine yapılan internet geyiklerini buradaki haberimizden bulabilirsiniz… Laptop hediye ediyoruz! Katılmak için tıklayın

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
LG’den Bir Telefon Daha: G4 Stylus (Stylus 2)

LG’den Bir Telefon Daha: G4 Stylus (Stylus 2)

16 Şubat 2016
94 Görüntülenme
Dev Dinozor 100 Yıl Sonra İsmine Kavuştu

Dev Dinozor 100 Yıl Sonra İsmine Kavuştu

8 Nisan 2015
78 Görüntülenme
Galaxy Note 5, Android 6.0.1 güncellemesi başladı

Galaxy Note 5, Android 6.0.1 güncellemesi başladı

19 Şubat 2016
70 Görüntülenme
Kurumsal Firma Script v 1.7

Kurumsal Firma Script v 1.7

2 Ekim 2016
74 Görüntülenme
JQuery ile Form Doğrulamalı Kayıt Formu

JQuery ile Form Doğrulamalı Kayıt Formu

22 Ekim 2016
69 Görüntülenme