Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Web Paketi Cenix v 2.5

HTML5 Form Doğrulama – Tüm Hata Mesajları gösterir

Giriş Formu CSS Doğrulama

Kurumsal Web Paketi Limber v 2.0

Kapgel, çok kanallı perakende markalarıyla vites yükseltmeye hazırlanıyor

E-Ticaret 26 Ekim 2015
78 Görüntülenme

Talebe göre dağıtım hizmetine yeni kategoriler ekleyerek büyümesini sürdüren Kapgel‘in mobil uygulaması üzerinden kahveden çiçeğe, lostradan kitaba binlerce ürün ve hizmet arasından seçim yapmanız mümkün. Moda markalarıyla da hizmet veren Kapgel, son olarak aralarında Iamnotbasic ve Brandzoo gibi e-ticaret markalarının olduğu bir grup mağazayı portföyüne eklediğini duyurdu.

Söz konusu e-ticaret markaları olunca, Kapgel’in e-ticaret platformlarına entegre olarak, aynı gün teslimat seçenekleri arasına girmeyi planlayıp planlamadığı akla gelen ilk soru oluyor. (Kısa bir süre önce resmi lansmanı yapılan Uber’in aynı gün dağıtım servisi uberRUSH’ı Postmates gibi rakiplerinden ayıran bu özellik, uberRUSH’ın e-ticaret alışverişlerinde bir teslimat seçeneği olarak görünmesini sağlıyor .) Kapgel’den aldığımız bilgiye göre, bu sorunun cevabı, “hayır”, en azından kısa vadede. Girişimin önceliği, bu alanda omni channel yani çok kanallı perakendenin gittikçe yaygınlaşmasını avantaja çevirmek.

Kapgel’in kurucu ortaklarından Çetin Öztoprak, Kapgel’in lansmanından bu yana geçen dört ayda öncelikle, “mobil dünyaya açılmak isteyen ancak hızlı gönderi operasyonuna bütçe ayırmak istemeyen; az şubeli ve fanatik müşterileri olan mağazalar” tarafından benimsendiğini belirtiyor. Ancak son dönemde hızlanan aynı gün teslimat rekabeti, birçok büyük markanın da benzer şekilde Kapgel’in radarına girmesini sağlıyor. Kapgel, fiziksel mağazadan satışla birlikte “online seç ve öde, mağaza’dan teslim al” modelini uygulayan markaların bu sisteminin bir uzantısı olmaya hazırlanıyor. Çetin’in verdiği bilgiye göre, bu, kullanıcıların e-perakende kanalı olan bir mağazadan online satın aldığı bir ürünü mağazadan teslim alma görevini Kapgel‘e verebilmesiyle sağlanacak.

Kapgel, bu iş birliklerini önümüzdeki dönemde omni-channel için hazır olan markalarla birlikte duyurmayı planlıyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Anneye En Güzel Hediye [Video]

Anneye En Güzel Hediye [Video]

9 Şubat 2016
68 Görüntülenme
Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak 20 Hayvan Capsi

Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak 20 Hayvan Capsi

24 Mayıs 2016
87 Görüntülenme
Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun!

Çanakkale Zaferimiz Kutlu Olsun!

30 Nisan 2016
69 Görüntülenme
Ağır Çekimde Molotof Kokteylinin Yanışı

Ağır Çekimde Molotof Kokteylinin Yanışı

31 Ağustos 2015
49 Görüntülenme
Kızlarla Şaka Olmazmış İzleyin Neler Oluyor!

Kızlarla Şaka Olmazmış İzleyin Neler Oluyor!

29 Nisan 2016
59 Görüntülenme
Light Responsive HTML5 Tema

Light Responsive HTML5 Tema

12 Aralık 2015
113 Görüntülenme
Fujitsu’dan Göz Taramalı Akıllı Telefon

Fujitsu’dan Göz Taramalı Akıllı Telefon

14 Mayıs 2015
39 Görüntülenme